напрежението около датата на поредния цикъл

  • 1 062
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мили бъдещи и настоящи мами!Пиша ви защото вие сте единствените с които мога да споделя вълненията си на този етап.И аз както повечето от вас искам бебе.С приятеля ми този месец поработихме усърдно и сега остава само да чакам,а както повечето от вас така и аз нямам търпение.Моя цикъл е много нередовен.По принцип ми е на 30-31 дена,но от 2 месеца е дори на 40 дни.Не съм си следила овулацията,но си правихме секс през ден,така че няма как да сме я изтървали.И така нали съм си нетърпелива преди 3 дена си направих тест понеже много ме наболяват гърдите от почти седмица насам,изостри ми се апетита,а и вечер като си легна чувствам едно тъпо гадене и вдигам температура(но това го чувствам само ве4ер като си легна newsm78).Да обаче теста излезе отрицателен.Днес стават точно 31 дена от последния ми цикъл,а симптомите които описах по-горе си ги имам.Мисля си кога наи-рано да си направя друг тест.Имам някакво вътрешно усещане,което не искам още да споделям с милото,за да не излязат напразни надейди.За това споделям само с вас.Много ми е напрегнато и не знам до кога да изчакам за втория тест.Ще се радвам ако ми пишете.

# 1
  • Мнения: 481
Здравей, Деси,
тъй като не си следиш овулацията, а и цикъла ти е нередовен (както сама казваш) ще е доста трудно да ти кажем нещо по-вероятно. Възможно е овулацията ти да е закъсняла, следователно цикълът ти да не трябва да дойде днес. Ако е така, е рано за тест, а той се прави след поне 1 ден закъснение. Мисля че трябва да изчакаш за тест след възможно най-дългия цикъл, който си имала напоследък, т.е. ако е бил 40 дневен, изчакай още 9-10 дни.
Знам, че е неприятно да се чака, но след като даже не знаеш имала ли си ову и кога, какво друго да ти кажа незнам. Иначе кръвния тест показва най-точно, прави се след 11 ден от овулация.

# 2
  • Мнения: 1 209
Ако имаш търпение направи следващия тест след 10 дни...

Успех...  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 335
Търпение .... дано Praynig

# 4
при подобни симптоми аз си направих тест 3-4 дни преди датата която трябваше да ми дойде и беше положителен , на следващия ден гинекологът го потвърди  Peace въпреки прекалено ранната бременост от около 12 дни

# 5
# 6
  • Мнения: 3 675
Аз съм един много търпелив човек, който още не си е направил тест.според календара ми в зачатие трябваше да ме посети лелището вчера, но засега е няма. smile3521 Абсолютно същото мога да кажа за календарчето на шуър чек.За да се избегна разочарование ще изчакам поне до 29-30 ден, като се има предвид че ми идва винаги около 24 ден. Късмет на всички тук и да се похвалят скоро.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гите Praynig

# 8
  • Мнения: 60
Спокойно, когато забременях теста ми даде положителен резултат чак след около месец. И не се впрягай толкова може да не стане от първия път. Дано обаче да е станало при теб!!!! Успех!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт