как да го облека за първата разходка?

  • 1 380
  • 25
  •   1
Отговори
Искам да ви попитам как да го облека за първата ни разходка?

# 1
  • Мнения: 5 026
Аз бих направила така-боди-потник, тениска с панталонки или някакво гащеризонче с къс ръкав. Няма нужда да навличаш детето,топло е , а и терморегулацията им е несъвършена. Приятна разходка  Peace

# 2
Да но той е на 6 дни все пак Wink

# 3
  • Мнения: 865
Според времето.Не навличай ,нито разголвай прекалено много  малкото човече. Обличай бебето, по възможност ,в дрешки от естествени материи.  Вземи за всеки случай лека пеленка(одеалце).

# 4
  • Мнения: 653
опитвам се да си спомня, как обличах Марин миналата година, но уви , наистина се забравя
все пак си мисля, че тънко боди с дълъг ръкав и тънки ританки са достатъчни с една тънка пелена отгоре
ако излезете сега сутрин, когато е по-хладно
а иначе, ако е топло и само боди с къс ръкав и чорапки са достатъчни според мен

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Боди с къс ръкав и тънко гащеризонче , къси тънки чорапки, завито с тънка пеленка.
Няма проблеми че е само на 6 дни. Бебето ще си седи само в количката, няма да го вее вятъра.
Освен това напечена от слънцето количка става като парник, а бебето неможе да си изпоти, само ще се обрине от жегата.

# 6
  • Мнения: 7 723
Аз знам така- както е облечена майката + още едно нещо.
Т.е- ако е топло и ти си по тениска,
на бебето под тениската му сложи отдолу и боди- потник.
Естествено - и завито с8 тънка пеленка. Все пак е на 6 дена,
не бива да си правиш експерименти.
Организмът му все още не може да си регулира телесната температура Grinning

# 7
  • Мнения: 7 723
А, и да добавя само- дръж го само на сянка,
в никакъв случай не и на слънце.  Hug

# 8
  • Мнения: 4 496
Тънко боди с дълго ръкавче и тънки ританки.На мен лично 6 дни ми се струва раничко за разходка.По-скоро бих го изкарала на терасата...Това е лично мое мнение,с което не целя да те откажа от разходката или да ти отправям критики.  bouquet

# 9
Благодаря ви момичета!!! Peace

# 10
  • Мнения: 207
Аз бих го облякла бебето с тънко боди с дълго ръкавче и ританки! все пак е на 6 дена и може да е топло навън ама експерименти не бих си правила!Това е моя съвет, но всеки решава сам за децата си Grinning и не бих го извела на разходка преди 16ч

# 11
  • Мнения: 262
Аз знам така- както е облечена майката + още едно нещо.
Т.е- ако е топло и ти си по тениска,
на бебето под тениската му сложи отдолу и боди- потник.
Естествено - и завито с8 тънка пеленка. Все пак е на 6 дена,
не бива да си правиш експерименти.
Организмът му все още не може да си регулира телесната температура Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 676
Добре е първо да го изведеш на тераската за малко и след това да излизате за по-дълга разходка.
Като облекло препоръчвам  тънко гащиризонче с дълго ръкавче, които си имат петички. Ако не, му сложи чорапки. От крачетата най се изтива  Peace. Разбира се и тънко одеалце. С рвемето може да го поразголиш само с боди-потниче  Peace.

# 13
  • Мнения: 8 999
Да но той е на 6 дни все пак Wink

Дъщеря ми е родена в едно също толкова горещо лято като това. В началото се панирах и я обличах хубавичко, за да не настине, но тя така се зачервяваше в количката, че се убедих, че я прегрявам. Постепенно отпаднаха всички дрехи освен боди с къс ръкав. Това се случи на 10тия ден след раждането й. Винаги носех по една тънка пелена, с която да завия бебето, ако видя, че посинява от студ или че носът му е измръзнал.
Приятна разходка!

# 14
  • Мнения: 5 362
Боди с къс ръкав,или боди-потник.Много тънки чорапчета.Лека завивка отгоре.
Непоносими са тези жеги все пак-не го навличай Wink

Общи условия

Активация на акаунт