бебчо,пак не сме го направили :(

  • 1 964
  • 21
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета.
Може да Ви звучи смешно,но ние вече втори месец си правим бебе...но то не иска да стане Sad .Някъде в темите бях чела че купувате витамини...мисля и ние да си купим.Какво ще кажете,какви да си вземем. Praynig
Иначе от тука каквото съм прочела за бебе правенето го правим.

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 09:57 от vilism

# 1
  • Мнения: 9 894
ама втори месец нищо не е  Thinking
давайте го спокойно, правете секс, защото ви е кеф, витамини не ви трябват - правете си плодови салати по-добре  Wink

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ееееее, недей така де Stop Два месеца са това само. На този етап, освен фолиева киселина, друго не ти трябва да пиеш! Успех, дано се похвалиш скоро и смени тъжната физиономия, защото е мнооооооого рано да се отчайваш Hug

# 3
  • Мнения: 1 248
муци какво са два месеца а как ти звучи три години

# 4
  • Мнения: 481
Ооооооо, цели два месеца  Laughing
Душицо, даже и всеки месец да правиш секс в най-правилния ден, пак вероятността за бременност е 1/4 в повечето случаи.
Успех ти желая, но не губи кураж и не бъди нетърпелива - тук определено сме се събрали хора с търпение и вяра каквото и да става) Hug

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 403
Охххх добре че ви има момичета.Ами аз съм на 32,половинката на 35. Като казах на майка че бебчо го няма,че ми дойде-и тя каза "веднага на лекар,без възражения  Crossing Arms " Абе викам майко,чакай това са два месеца  !!! чакай,не ме пришпорвай. НО. някъкси този нейн тон ме разтревожи-бре викам дали пък не са нужни "помощни средства" за бебе - витамини и други тем подобни. НО вече съм по-спокойно - когато стане, нали тъй  Hug

# 6
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не се натоварвай отсега с отрицателни мисли. Вероятно тези 2 месеца ти изглеждат цяла вечност. Статистически 50% от двойките забременяват до към 6 месец, още около 20% до 12 месец. Освен това има и значение кога точно го правите - водиш ли си календар, мериш ли БТ, знаеш ли кога овулираш? Или просто се надявате да уцелите момента?  newsm78
Успех, и горе главата!

# 7
  • Мнения: 1 209
Не мисли за изминалите два месеца, а си представи какво прекрасно изживяване ти предстои в някой от следващите месеци!!!...

Горе главата и успех  Praynig

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 13:44 от Veri4

# 8
  • Мнения: 9 894
Охххх добре че ви има момичета.Ами аз съм на 32,половинката на 35. Като казах на майка че бебчо го няма,че ми дойде-и тя каза "веднага на лекар,без възражения  Crossing Arms "

майка ти явно няма търпение за внуци и може би я притеснява възрастта ти? Което хич не би било правилно. Отговорила си й добре, а може би е още по-добре да не й даваш отчет всеки месец Simple Smile

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 403
То не само тя но и неговата майка-при всеки повод "чакам и внучето си да видя"...ако има начин за 9 дена да се роди ще е добре за тях  Rolling Eyes .Но аз и на него казах..когато стане.То ако всичко ни е наред-ще стане.След време ако не стане-тогава по лекари.аааа тези баби само ни притискат  ooooh!

# 10
я се обичайте и не го мислете, та вие едва вчера сте почнали............. newsm78.
успех и дано скоро се похвалиш. Wink

# 11
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета.
Може да Ви звучи смешно,но ние вече втори месец си правим бебе...но то не иска да стане Sad .Някъде в темите бях чела че купувате витамини...мисля и ние да си купим.Какво ще кажете,какви да си вземем. Praynig
Иначе от тука каквото съм прочела за бебе правенето го правим.

Мила vilism, стискам ти палцо от сърце и се надявам да имаш две чертички  Praynig Praynig Praynig!!!
Знам какво е да чакаш и да се надяваш, защото и ние сме в същото положение. Всеки месец и двамата с мъжо така искаме да знаем, че бебо идва, но до сега нищо  Tired. Може би има някакви там причини да не става веднага, но бъдете щастливи и спокойни и без да се усетиш ще имаш щастливата вест!  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 62
Ееее, миличка наистина са прави момичетата- два месеца нищо не е  Peace
Аз също си мислех, че едва ли не веднага ще стане, но...щом лекарите не се притесняват до година и половина значи всичко е наред.
Пък и бебчо може да си чака зодията  Party
Горе главата, и ние правим бебче и нашия тест този месец е отрицателен, хайде дано следващия и двете да сме нахилени и щастливи  Hug

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ееее, 2 месеца не е толкова много.

# 14
Аз пробвам от 3 месеца и още не e станало,но не спирам да се настроивам положително Hug Лекарката ми препоръча фолиева к-на и Geritamin,витамините влияели в/у овулацията.Тук има статии кое как влияе,прочети ги  Peace

Общи условия

Активация на акаунт