Алупласт?

  • 3 526
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
Имате ли мнение за тази фирма поставяща ПВЦ дограма? Спряли сме се на шуко стандартното ...прозорец с балконска врата..
Дали я поставят качествено имате ли оплаквания? Благодаря Hug

# 1
Ние ползваме техните услуги още от преди да се разрастнат:)
Много коректни и точни, дограмата в целия ни дон е тяхна, но пак казавам това е от преди да станат така "известни" Дано не са си развалили качеството

# 2
  • Мнения: 375
От тях си поръчах дограмата, PVC Schuco, трикамерно. Преди около година и нещо ни го сложиха и съм много доволна. Много добре монтираха прозорците, почти нямаше луфт между панела и дограмата, даже нямаше нужда и от пяна, което значи че много добре си взимат размерите.  Flutter Имах само един проблем с механизма на прозореца, но като им звъннах веднага реагираха и още на следващия ден ми пратиха човек да отстрани проблема. Сега мисля пак да си поръчам при тях дограма за балкона Simple Smile

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
Миналата година сложихме на целия апартамент PVC дограма от тях. Доволни сме - коректни бяха и като срок, и като изпълнение Peace

# 4
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Моя приятелка си поръча при тях дограма и беше много доволна и от качеството и от цената.

# 5
  • Мнения: 1 004
Благодаря ви Hug
Днес си пуснах поръчката и аз, дано я монтират добре  Praynig

# 6
  • Мнения: 27
здравей, на 2 пъти си поставихме дограма- най-важното е да е с повече камери и по-дебел стъклопакет, не е нужно к-стъкло, мн сме доволни, успех!!

Общи условия

Активация на акаунт