имате ли отзиви за д-р Панайотова от 14 -та поликлиника

  • 1 202
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
една съседка ми препоръча педиатъра на нейните деца но бих желала да събера повече инфо за нея.Ако има някой който да сподели ще бъда благодарна

# 1
  • Мнения: 1 216
Предстои ми да запиша на малкия личен лекар. Препоръчаха ми точно д-р Панайотова. Била много добра и внимателна. Приема обаче и възрастни, а ми се искаше да попаднем изцяло на педиатър. Като са бебоци е лесно с консултациите, но като поратнат малко и трябва да се виси по опашки с бабичките.

# 2
  • Мнения: 1 328
Добър педиатър е д-р Андреева - също за късното захранване. Ние сме при Тодорова (за ранното), но и тя приема и възрастни и се чака понякога. Иначе е много добра.

# 3
  • Мнения: 68
Добър педиатър е д-р Андреева - също за късното захранване. Ние сме при Тодорова (за ранното), но и тя приема и възрастни и се чака понякога. Иначе е много добра.
Може ли някви координати на д-р Тодорова

# 4
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Мои приятелки са при Панайотова и са доволни. Аз съм при съпруга й (Киряков) и също съм доволна. Той е много внимателен и всеотдаен, обръща ни винаги много внимание и се радва на бебчо. Въпреки че е за ранно захранване, не ми прави забележки за моето късно такова.
За д-р Андреева - много е мила!

Общи условия

Активация на акаунт