Помогнете ми с идея за подарък!

  • 621
  • 9
  •   1
Отговори
Тези дни сме канени на втори рожден ден на момиченце. Какъв подарък да й вземем?  Embarassed Приемам всякакви идеи без дрехи, понеже със сигурност няма да уцелим размера и предпочитанията.
Нарочно пиша като анонимен потребител, понеже родителите на рожденичето са редовни съфорумци.

# 1
  • Мнения: 2 005
На каква възраст е момиченцето newsm78

# 2
  • Мнения: 2 005
В зависимост от възраста и , аз бих и купила някакъв филм на DVD Peace

# 3
  • Мнения: 2 821
На каква възраст е момиченцето newsm78
Тези дни сме канени на втори рожден ден на момиченце.

Нещо "домакинско". Прахосмукачка, ютия, миксер, сервиз....

# 4
  • Мнения: 447
Нещо домакинско би било точно! Преди две седмици дъщеря ми стана на две годинки и и подариха печка и хладилник. Не е спряла да ги разнася и да готви Joy А да не ти казвам каква еуфория настава когато и аз почна да готвя и тя се подрежда с нейните на плота до мен.

# 5
  • Мнения: 492
Количка за кукла.

# 6
  • Мнения: 66
Шкафчета с чекмеджета, (има едни такива дървени, малки, шарени), сандъче или куфарче кожено (също има в детски цветове) за джунджурии - гривнички, фибички, ластички, бижута. Догодина ще и купиш пак, хем ще допълниш серията, хем вече ще е запълнила това, което си подарила.

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Домакинското е удачно, стига да си няма вече същото. Големият ми син умира да чисти с прахосмукачката например...или да глади с туристическата ютия Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 314
Къщичка, то тези сглобяемите, шарените, в които детето влиза да си играе и има две прозорчета, през които се показва.  При нас много дълго време беше в употреба, няма, няма и влезе вътре да си играе, а пък и върши работа, че бяхме прибрали т.е скрили почти всичките ни играчки и хола изглеждаше много подреден!

# 9
  • Мнения: 1 866
Количка за кукла. На дъщеря ми й подарихме на тази възраст и все още я разхожда много. Има и едни пазарски колички, които се продават с разни зеленчуци вътре.

Общи условия

Активация на акаунт