Бял списък на хомеопати в различните градове

  • 81 124
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 977
Нека тук да впишем всички специалисти, от които сме останали доволни.

Лично аз не съм ползвала такъв, а бих искала да не давам на своя глава хомеопатични.

# 1
# 2
  • Мнения: 201
Д-р Валентин Вълков - гр. Бургас
Много добър класически хомеопат е и освен това много съвестен човек  Peace

# 3
  • Мнения: 1 568
запис

# 4
  • Мнения: 1 568
Искам да питам някои чувал ли е  за доктор Димитров от Русе някакви отзиви? Млад лекар! Приема в блока на "Борците"?

# 5
  • Мнения: 696
Искам да питам някои чувал ли е  за доктор Димитров от Русе някакви отзиви? Млад лекар! Приема в блока на "Борците"?

Той и още само една лекарка се занимават с хомеопатия в града. В понеделник ще го посещаваме. Какво точно те интересува?

# 6
  • Мнения: 1 568
Ами аз водя малкият при него от декември миналата година! Много съм доволна! Детето ми е астматик ,на всеки два месеца с пристъпи,но от както го водя при него,съм толкова спокойна,не съм се чувствала така от седем години..... Hug  без пристъп сме от тогава,успява да го овладее! Много положителен лекар,страшно съм доволна,но ми се искаше да чуя и други мнения,макар че моето не подлежи на промяна и каквото и друго да чуя!
Не бях се докосвала до тая наука,сега я ценя повече от всички други!  bouquet

# 7
  • Мнения: 696
В момента се опитвам да излекувам 1 започващ ечемик на малкия, давам хомеопатични лекарства. Преди 2 години пак имаше един и хомеопатията много му погна - искаха да му го цепят, но слава Богу се размина.
Мнението ми за него е положително, замествал е личната ми лекарка и съм много доволна.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
запис

# 9
  • Мнения: 164
Ако идваш към Варна може да посетиш д-р Хаджиева.Разбрах че си търсиш хомеопат.Но важното е да се уточни в темата че става дума за класически.Понеже има и много педиатри които се водят по боаронската школа.При тях не ходи.

# 10
  • Мнения: 137
Д-р Недева - Пловдив. От 3 години лекувам сина си и себе си с хомеопатия и д-р Недева ни е спестила тонове лекарства.

# 11
# 12
  • Мнения: 2 655
доктор Кремена Хаджиева
ВАРНА

# 13
  • Мнения: 1 149
А в Стара Загора  newsm78Бихте ли ми препоръчали добър хомеопат Praynig

# 14
  • Мнения: 753
записвам се и аз ....за хомеопат в Стара Загора?

Общи условия

Активация на акаунт