Безопасни ли са плажните масла и кремове за бременни?

  • 969
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте! Simple Smile
Смятам да използвам последните си дни от отпуската за да отида на море. Гинекологът ми каза, че няма проблем /аз съм в третия месец/, но забравих да го попитам с какво да се мажа. Взех си един лосион бза тяло на Avon с 25 фактор, защото съм с много бяла кожа. Взех си и охлаждащ тоник за след плаж. Въпросът ми е мога ли да използвам тези проудкти или трябва да си взема нещо специално?  newsm78
Предварително благодаря! bowuu

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мисля, че не ти трябва нищо специално. Аз си използвам лосиона на Нивея и от началото на лятото досега нямам оплаквания. Приятна почивка Laughing

# 2
  • Мнения: 4 496
Струва ми се,че 25 фактор е малък,особено щом си с бяла кожа.Аз използвах фактор 40 на Нивея,този,който е за деца. Grinning

# 3
  • Мнения: 2 005
не мисля , че може да ти навредят Peace

# 4
  • Мнения: 1 092
Няма да ти навредят  bouquet.Миналата година бях на море /докато бях бременна/ мазах се с Нивеа и нямах никакъв проблем Peace

# 5
  • Мнения: 617
И аз мисля че не ти трябва нищо специално

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Не съм купувала специално плажно масло.

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз не помня да съм се мазала изобщо  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 707
Гледай да не се иzлагаШ на слънце в големите жеги на обяд и стой повече под чадъра. Мажи се по-често.

# 9
  • Мнения: 2 807

Не съм ходила бременна на море.
Не мисля, че слънцезащитните масла и кремове ще навредят.
Напротив, препоръчителна е употребата им  Peace

И на мен обаче, както и красим ти е писала, ми се струва че фактор 25 е малък, 40-50 си вземи.
И аз бих си взела детски - виж тези на Nivea, Bubchen, Daylong Extreme (този ползвам за моите дечица) - въпреки, че последният ще ти излезе доста скъпо - > 100 мл за около 25 лева, а и няма нужда, все пак не бебче, а себе си ще мажеш  Wink

Приятно и незабравимо изкарване!  Hug

# 10
  • Мнения: 317
Благодаря! Hug

# 11

Общи условия

Активация на акаунт