Тест по Английски за самооценка

  • 9 859
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
Рових, рових и попаднах на това:
http://www.transparent.com/tlquiz/proftest/english/tlengtest.htm

Пускам тема, защото не мога да преценя дали е достоверен този тест и как ще ви се стори на вас- труден, лесен, елементарен?!
В същото време ако имате под ръка нещо подобно, моля постнете линк. Аз тва го ровнах от Гулълеско.

# 1
  • Мнения: 3 521
Зависи за каква самоуценка иде реч -според мен е лесен, но ако го покриеш с добър процент е достатъчно, за да водиш нормален ежедневен разговор. За да пишеш есета в Уни би било необходимо повече Wink.

# 2
  • Мнения: 511
Да, по скоро е за ежедневен английски.
За тестовете по специални програми се иска специална подготовка.
Еееех, няма да пиша есета то се видяло!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз мисля, че теста е лесен Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Теста е доста лесен

# 5
  • Мнения: 1 329
И според мен е лесен, и ми се струва, че е американски английски.

# 6
  • Мнения: 5 539
На първо четене изглежда лесен. Ако това е нивото на знанията на някого, не мисля, че би покрил стандартите дори за FCE.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Да, американски английски е.
Харесва ми да си видя нивото, въпреки, че постоянно говоря с мъжа ми.
Когато се намеря с повече свободно време ще го попълня целия.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 074
Според мен проверява средностатистически знания. Като за английски е лесен, всъщност какво значи лесен? В общи линии, ако се справя човек с теста, най-вероятно е с добро средно равнище на английски, но не съм специалист.
Ако касаеше китайски език, същият тест би бил труден. Особено частта четене - разбиране.

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Лесен ми беше теста.
Някои въпроси бяха първо ниво англ., други второ.

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
и аз съ тестнах!

You are at the Advanced Intermediate level.
You scored 118 points out of 150.

You scored 78% overall.

не зле! на прима виста толкоз! само да не разберат мама и тати - толкова пари дадоха някога за уроци по англ Laughing  smile3501 на мен!

# 11
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
На първо четене изглежда лесен. Ако това е нивото на знанията на някого, не мисля, че би покрил стандартите дори за FCE.
Теста за FCE и доста далеч от този  Wink.Направих и този, тази година се явих и на FCE,  взет с B и смятам, че този тест не би бил добър показател за нивото на знанията, нужни за воденето на дълъг разговор без запънки и замисляния.
Според мен за добра самооценка може да се ползва примерния тест за FCE от сайта на Кеймбридж.

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
Според мен за добра самооценка може да се ползва примерния тест за FCE от сайта на Кеймбридж.
[/quote]

ако не те затруднява, може ли малко помощ - не го намирам на сайта. благодаря ти предварително  bouquet

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 19:00 от прасунчо

# 13
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Според мен за добра самооценка може да се ползва примерния тест за FCE от сайта на Кеймбридж.

ако не те затруднява, може ли малко помощ - не го намирам на сайта. благодаря ти предварително  bouquet
[/quote]
Естествено че мога  Grinning От ето тук Тук се тегли Sample Papers, но т.к. са в .pdf формат трябва да има инсталиран Adobe Reader. Ако имате въпроси относно нещо по теста - насреща съм   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 937
В същото време ако имате под ръка нещо подобно, моля постнете линк.

http://www.world-english.org/

Общи условия

Активация на акаунт