КОЛА МАСКА

  • 150 030
  • 675
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Здравейте!
Питам всички мами,надявам се да знаете...От къде мога да си закупя апарат за кола маска.Един такъв,в който се слага пълнителя с колата и ч/з него се затопля.Една ролка е...после се дърпа с лентички.Не знам дали успях да обясня както трябва  newsm78 , ама ако някой се досеща от така обясненото,моля да пише! Мерси Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 280
Благодаря ти невероятно много!Вече даже си поръчах от сайта им! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 145
Аз се чудя още ...   newsm78
 Wink

# 4
  • Мнения: 280
Аз се чудя още ...   newsm78
 Wink
Аз ще пробвам и ще ти кажа дали става нещо.За сега си поръчах само пълнителя,за да видя дали мога да си загрявам колата на водна баня,за да не давам пари за машинката,но ако не става-ще си купя и нея.Изчакай и ще ти кажа отзиви,скоро Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз се чудя още ...   newsm78
 Wink
Аз ще пробвам и ще ти кажа дали става нещо.За сега си поръчах само пълнителя,за да видя дали мога да си загрявам колата на водна баня,за да не давам пари за машинката,но ако не става-ще си купя и нея.Изчакай и ще ти кажа отзиви,скоро Simple Smile

Аз си я загрявам на водна баня, т.е. завирам вида в 1 тенджера и после пускам патрончето вътре. Втечнява се идеално. Е влиза малко вода през отвора, но пък си изтича. Не е болка за умиране  Mr. Green . Е с нагревателя сигурно ще е много удобно, но и така става  Laughing

# 6
  • Мнения: 280
Аз се чудя още ...   newsm78
 Wink
Аз ще пробвам и ще ти кажа дали става нещо.За сега си поръчах само пълнителя,за да видя дали мога да си загрявам колата на водна баня,за да не давам пари за машинката,но ако не става-ще си купя и нея.Изчакай и ще ти кажа отзиви,скоро Simple Smile

Аз си я загрявам на водна баня, т.е. завирам вида в 1 тенджера и после пускам патрончето вътре. Втечнява се идеално. Е влиза малко вода през отвора, но пък си изтича. Не е болка за умиране  Mr. Green . Е с нагревателя сигурно ще е много удобно, но и така става  Laughing
Ами значи тогава няма смисъл изобщо да си взимам този апарат.Все пак не е толкова сложна процедура да сложиш водата да заври,с тези модерни технологии сега става за минути.Много съм щастлива,че най-накрая ще си взема такова патронче,защото ми омръзна да давам луди пари за козметик.  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 376
Много е удобно,аз имам такъв апарат и съм страшно доволна Peace Но една моя приятелка си купува само пълнители и ги слага в микровълновата,каза че няма проблеми,пък и така става по-бързо,защото когато го сложа в апаратчето трябва да чакам поне 20 минути,за да загрее.А в микровълновата става само 1-2 мин.
И един съвет от мен-понеже има най-различни цветове си вземи от класическата кола маска,тази кафявата.Другите са много гъсти и ужасно трудно се нанасят,че е и болезнено Confused
А ленти поръча ли си,с какво ще махаш колата?Не видях в сайта,те се продават на  ролка и си режеш по колкото ти е необходимо Peace

# 8
  • Мнения: 145
http://www.medeos.com/?81&02&9664  -това са и лентите

А за апаратчето - да,може би няма смисъл,но как си представяте в някой реномиран козметичен салон да цъка микровълнова или козметичката да вади с кърпи от водата пълнителя  Laughing  ,пък и те тези 60 лв. ще ги избият за отрицателно време.Мен са ме правили с такова апаратче и съм много доволна,но мисля сега да пробвам как ще ми понесе епилатор. Ако не ми хареса се връщам към този начин  Wink .
  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 376
Е, ние все пак обсъждаме вариантите за домашно обезкосмяване Peace
Иначе с епилатор аз лично не мога-много ме боли,единствената ми поносима зона са караката,ама то да не се обезкосмяваме само там  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 540
Отдавна се каня да си купя такъв нагревател и кола маска, за да си обезкосмявам поне краката сама. И аз смятам, че 60 лв ще се избият бързо. При положение че аз плащам по 15 лв за цели крака, доста бързичко ще избия тези пари. При следваща заплата си взимам нагревателя, патрончета с кола маска и лентички.

Единственото, в което не съм много сигурна, е как точно нагрява този нагревател? Включва се директно в контакта или има стойка, която е включена и го загрява? Ще се радвам да ми разясните  Blush

# 11
  • София
  • Мнения: 2 160
Стана ми много интересно .
 МОже ли някой да ми разясни малко . Купуваш си една ролка кола маска и ленти , и се мажеш така  ли?
Ама само с ролката ли ?  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 540
Стана ми много интересно .
 МОже ли някой да ми разясни малко . Купуваш си една ролка кола маска и ленти , и се мажеш така  ли?
Ама само с ролката ли ?  newsm78

Може и само с ролката, но трябва сама да си я загрееш, което е кофти според мен. Все едно да си загряваш обикновената кола маска в тубичка. Или я правиш много гореща, или пък недостатъчно топла. Мен лично ме дразни да се опитвам да улуча температурата, затова съм готова да дам 60 лв за нагревател и да се "коламаскирам цивилизовано"  Flutter

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Като се замисля и аз, въобще не е скъпо. ще почакам отзиви и може и аз да се навия. С Епилатора става много бавно и имам много косъмчета под кожата, в резултат на което целите ми крака са в рани да ги ръчкам. Cry
Не ми е много ясно защо има толкова цветове кола маска? Преди време ме правиха с една зелена, от която след това не ми се изпраха бикините.

# 14
  • Мнения: 145
За цветовете не знам,не съм се интересувала.
Иначе .. пълнителят се слага в апаратчето - то е с кабел,включваш го към ел.мрежата и си нагрява.Не знам обаче дали има индикатор за температурата  newsm78 , с ролката се мажеш,лентичка и готово.
spinki,ще ти обясня за прането.Когато се правех с подобна кола много си блъсках главата как се чистят остатъците по кожата(не помагаше нищо-сапун,спирт,жулене...) и най-накрая разбрах,че трябва с нещо мазничко да се почисти.Аз например капвах на памук малко бадемово или жасминово олио,каквото имаш,може сигурно и олио за готвене  Mr. Green и с леко избърсване всичко пада.
Вероятно и за дрехи се отнася,но по-добре да не се налага.

Общи условия

Активация на акаунт