Мами в Италия - 64та среща по темата за копъра и някои други неща.

  • 16 029
  • 279
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 425
Уау,нов луук на темичката  Crazy

С много хубави новинки да я напълним Simple Smile

Да започна аз  Crazy  днес брат ми има ден ден ...почерпете се моля:





 Mr. Green

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 09:45 от Kaлa(Bella13)

# 2
  • Мнения: 2 379
Хехе. Какви тематични кафета и от дете ви! Чатърско и зодиакално Laughing

Kaла, честито на хубавия ти брат Mr. Green

Моят мъж се изстреля в 5 часа да ходи да събира гъби. Други такива има ли? Laughing

# 3
  • Мнения: 2 617
Кала, честит да е на брат ти денят  Peace Peace

Ох, момичета, аз съм много зле. снощи посрещнахме майка, но без багажа й. Нали точно за Фиумичино говореха по новините последните седмици, че се губели куфарите. много неприятна история. Сутринта ми се обадиха, че пристигнал с някакъв друг полет  ooooh!

Аз цяла нощ не съм спала и от сутринта дежуря в банята - повръщам на поразия, вече не мога да си стоя на краката, толкова отпаднала се чувствам.
Дано тази тема я открием с хубава новина от Сонита  Hug

# 4
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте..... Hug
Кал4е, Имен Ден на брат ти...  bouquet много здраве му желая... Hug
ТСУГУМИ, съжалявам 4е се 4увстваш зле, важното е 4е майка ти е тук.....И моята е тук, сега готви пълнени 4ушки с ориз Laughing
В4ера цял ден сме се разхождали из Торино, правихме снимки, изобщо добре се 4увства тук, даже не иска да си ходи.... ooooh!
Каза 4е много съм награндяла   Crossing Arms, аз й се обидих даже....ми какво да направя като по цял ден стоя в нас, никога не съм имала такова ежедневие... Cry Confused
Пожелавам на вси4ки весел уикенд и на Италинка буон виаджо и страхотно изкарване... Hug Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 14:55 от Lindita

# 5
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
А, и да поздравя Лени за сполу4ливото заглавие и да кажа 4е ..... Blushв4ера за ве4еря ядохме кисело мляко с КОПЪР с пържени тикви4ки... Party Party

# 6
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
           А Италинка трябва да е във въздуха сега.....Чак утре ще са в Ямбол,но както изчаках точно 4 месеца след като купиха билетите,така ще дочакам и утре.Добре,че при мене е Никол,прекрасна компания си имам Laughing

# 7
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Краси, представям си каква радост е за теб да си имаш скоро всички деца около теб!
Кала, честит имен ден на братлето, гледам от календата църковен- Свети Йоан рилски е днес!
Нероли, мерси за пожеланията, много хубави емоции създаде у мен! Е, аз говорех за пренасянето на такива елементарни неща оттук де ги има и у нас, важното пастата да е произведена в Италия, независимо в кой град и каква марка е, единствената си остава тя, а бг и гръцките Миско са ужасни!
Ааах, Линдита, и аз съм в твоето положение, ама интересно как повечето от нас тук се застояват, малко време се прекарва навън вървейки, все возила, а аз съм паника с тоя трафик и лидница в ПАлермо и кой знае кога и шофьорска книжка ще се реша да взема. МАй ще почна да се пробвам с автобуса в непикови часове поне беба до някой парк да ида да разхождам, с Вито са все 1-2 часа навън, сега водя борба срещи ходенето само по магазини исупермаркети- това не го броя излизане, щом с малката не се движим на открито и на чист въздух.
Отивам да сервирам обяда- паста за мъжо и пълнени с яйце и сирене чушки за мен.
Цугуми, случват се и тия неща, важното е,че багажът е сега при вас, какво ли сте преживели в него момент след полета и цяла нощ да го мислите Hug

# 8
  • Мнения: 3 425
Благодаря момичета....рожден ден е,а не имен ден...не се усетих,че ден ден може да приеме и като имен  Crazy
 
Наоколо съм  Crazy

# 9
  • Мнения: 3 388
Калче, честито на братчето ти   bouquet Нали моят  и твоят оглавяват класификата на най-готините братя  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 425
Сонитке,я дай насам твоя да го видя  Whistling

Пиколинке  Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 17:33 от Kaлa(Bella13)

# 11
  • Мнения: 5 475
 Време беше за промяна! Hug
 Браво на Лени за новия стайлинг. Heart Eyes Peace

  Kaла, честит рожден ден  на брат ти!  bouquet
Много хубави неща да го чакат в бъдеще. Peace

Сонче,всеки ден като ми дойде смс и подскачам да не е от теб.  Heart Eyes Hug
 Поздрави на майчето ти. Peace

   Тук искам нещо да вметна ,за да не объркваме постоянно хората,които питат с инфо за документи и т.нат. в темата
Необходимата информация за Европейския съюз http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163510.0),има всичко касаещо документите за настоящия момент .
  Който не е наясно да прочете,има и линкове директно към сайтове на институциите. Peace
  Документи не се вадят вече от куестурата,така че е излишно човек да си губи времето там.
  Както и за тази година ,няма как легално да наемат българин да работи във фабрика ,като квотите отдавна са изчерпани. Tired
   Има ограничителен тежим за всичко друго ,освен баданти,колф,строителни и сезонни работници...
   Стига сме си чешели езиците с инфо чуто от тук или там. Stop
   Има си ред и закони,за който се интересува да ги спазва. Peace
   Моя мъж все повтаря,че членството ни в ЕС не трябва да се възприема само като безкрайни права,а и като много задължения. Peace
 
    Tsugumi,и аз имам "приятен "опит с губене на куфари.Миналата година във франкфурт ,Луфтханза загуби куфара на дъщеря ми и го върнаха чак след месец и нещо.Добре поне ,че беше непокътнат.
  А тази година чехите в Прага  й бяха забавили багажа,донесоха й го с 3 дни закъснение. Tired
  Важното е да се намери. Peace

  Краси,малко остава и ще се порадваш на пълна къща.  Heart Eyes Hug
 
  Пиколинка,с теб май никаква не я комбинирахме тази седмица... Rolling Eyes 

milix ,ако имаш диетата на компа ,прати насам на лични да видя какво предписват диетолозите тук.
 Аз ходих в Бг ,обаче това което са ми дали е доста трудно да се спазва при моя режим тук. Rolling Eyes
Нали трябва да готвя на мъжа ми... Tired
 
  Между другото за копъра ,видях и в Ил Джиганте ,че има ароми мисти и едната съставка е копър.  Wink
 
  Аз си чакам новия компютър в понеделник,така че ще съм на линия ,докато не дойде. Wink
 
  Хубава съботна вечер  на всички!   bouquet



 

# 12
  • Мнения: 2 804
Кала , още веднъж честит празник на брат ти !
Много здраве и сбъднати мечти !  bouquet
Ние се прибрахме преди малко от плаж и сега мисля да се опъна за малко , че се чувствам уморена .
Гери , това за фабриките ми го казаха от агенция за набиране на работна ръка , за това предположих , че е вярно . Но явно е поредната не информираност от тяхна страна . Rolling Eyes
Не съм искала да се правя , че зная повече от писаните закони !
Тсугуми , пази се !
Дано по-скоро се оправиш . Може и на нервна почва да повръщаш пий камомила .
Краси , много се радвам за вас , че утре ще сте една голяма фамилия !
Прегръщам ви всички . Hug
Оставям ви за сега по-късно отново ще се включа .

# 13
  • Мнения: 5 475
Дани,не го приемай лично. Hug
 newsm78 Просто хиляди пъти повтаряме едно и също,а нещата отдавна са се променили. Peace
Тук ги знаеш колко са аджорнати по разните инстанции. ooooh!
Затова смятам ,че е излишно да говорим кой какво е чул,а и не мисля ,че увеличаването на нелегалната емиграция тук помага ,нито за имиджа на Бг и българите изобщо,нито и на самите хора ,които идват и рискуват да попаднат на неблагонадежни работодатели и да бъдат измамени. Peace
 

# 14

Общи условия

Активация на акаунт