Някой пил ли е CITRAX ?

  • 763
  • 14
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет милички
Днес случайно ровейки се из нета попаднах на инфо за тези хапове CITRAX.Бяха дадени умопомрачителни резултати за 4седмици 12кг и ми стана мн интересно, та затова реших да ви попитам дали не сте ги ползвали.

Лек и усмихнат ден

# 1
  • Мнения: 15 454
дай сайта да го видя и аз моля те

# 2
  • Мнения: 1 339
Сигурно е поредната измама  Tired

# 3
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Е най-после нещо което не съм чували или пила Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 288
     Peace Аз съм пила! Grinning Имаше темичка за него преди три месеца. Даже аз писах в нея- пих го една седмица и олекнах с 1,8 кг докато спазвах и диета, но е имало и друга причина...последва прекъсване, после го доизпих. Ами мога да кажа, че нямаше никакъв ефект. Не си давайте парите за него, дори ябълковият оцет е по-ефективен. Иначе не е вреден, някакво екстрактче от лимонче...

# 5
  • Мнения: 15 454
Е та то ти май си отслабнала от диетата не от хапчетата. Уфффф цял живот търся магическото хапче, с което да отслабваш и да си ядеш каквото искаш и тъкмо го открих и се оказа, че е вредно  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 1 339
За съжаление няма такова  Sad

# 7
  • Мнения: 15 454
Абе то има, ама се оказа вредно  newsm45

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 458
 vembi кое е това вредно и вълшебно хапче мила.

Май ще си мрем дебели
Аз никога не съм пазила диета и не съм ползвала медикаменти за отслабване.Винаги съм била за здравословния и активен начин на живот,но с моето малко съкровище просто нямам физическата възможност да спортувам или да си готвя специално (пък и готвенето не ми е страст) ,та затова търся нещо с което да сваля оставащите ми 7-8кг от бременността,като досега след като спрях да кърмя съм смъкнала от само себе си около15кг.
Ако някой се сеща за нещо не много ангажиращо и с добър ефект да споделя.

Целувки и слънчев ден

# 9
  • Мнения: 5 468
Това с дивия лимон ли? Видях им сайта вчера, ама няма да се отпусна 36 лв., щото съм недоверчива към подобни истории вече. Откакто дадох 25 лв. за Зелева супа таблетките и не мръднах изобщо... хммм... край.
Миналата година си купих оцетените хапчета и свалих 8 кг за 1 месец. Разбира се, не съм и яла, кой знае колко... но имаше ефект. Сега се чудя, дали да не си купя пак една опаковка, наред с диетата ми Thinking... и съм на път да го направя, че до средата на септември трябва да съм фиданка Crazy Mr. Green.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 458
Ню тези хапчета какви са ябълков оцетли
Дай моляте повече инфо,че и аз септември ставам на 30 и искам да изглеждам като на 20,а за тази цел трябва да смъкна 8кг.

# 11
  • Мнения: 5 468
Да, ябълковия оцет. Ама наред с хапчетата, трябва и да се ограничаваш. Те убиват апетита, та не е толкова трудно. Ядях само натрошено сирене с олио и червен пипер. И за 1 месец свалих 8 кг.

# 12
  • Мнения: 23
Ню би ли ми казала на коя фирма е ябълковият оцет, че ги има много? Благодаря

# 13
  • Мнения: 6 958
Хапвайте често лимони и грейпфрути и резултата ви ще е гарантиран и най-важното безвреден!!!  Peace

# 14
  • Мнения: 5 468
Ню би ли ми казала на коя фирма е ябълковият оцет, че ги има много? Благодаря

Ами не знам фирмата, бяха по 30 хапчета първия път в опаковка, а като ги свърших, щото се пиеха сутрин и вечер по едно, купих тези дето са 100 в опаковката. Струваха към 6 лв. и двата вида, но беше миналата година през зимата.

Общи условия

Активация на акаунт