Сексът след раждането!

  • 1 390
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте!
Моля помогнете със съвети !
Приятелката ми роди преди 11 дни и почти се изчисти,може би след още 10 вече няма да има нищо,а и раждането мина почти безпроблемно - само 4 шева и половин час в родилното.
кога ще може да правим отново секс и как да подходя!?!??!?!!??!

# 1
  • Мнения: 2 577
поизчакай малко и бъди по-търпелив  Peace

# 2
  • Мнения: 2 807

Препоръчва се да се изчакат поне 4-6 седмици след раждането.

Но дори и след този период приятелката ти ще чувства лека болка и дискомфорт (не пиша от опит, а от споделени случки на други мами)- все пак мястото е било рязано/разкъсано, след това шито...

Съветът ми е да изчакаш тя да се почувства готова за първият полов контакт след раждането...

# 3
  • Мнения: 7 723
Не се притеснявай, тя ще ти каже, като се почуства готова за това.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 956
Не се притеснявай, тя ще ти каже, като се почуства готова за това.
При всяка жена е различно - едни още в началото имат желание, други дори по цяла година... Важното да не е насила, защото след раждането повечето жени и без това понамразват мъжете си - билоо, че не помагат , както са очаквали, било за друго. И тогава и секс насила идва вповече.

# 5
  • Мнения: 302
При всяка жена е различно - едни още в началото имат желание, други дори по цяла година... Важното да не е насила, защото след раждането повечето жени и без това понамразват мъжете си - билоо, че не помагат , както са очаквали, било за друго. И тогава и секс насила идва вповече.

И аз така мисля...  Peace

# 6
  • Мнения: 3 622
Не се притеснявай, тя ще ти каже, като се почуства готова за това.

И аз мисля така

# 7
  • София
  • Мнения: 819
кога ще може да правим отново секс и как да подходя!?!??!?!!??!

Когато ТЯ е готова, и подхождаш ВНИМАТЕЛНО и трябва да си въоръжен с търпение, невинаги се получава перфектно както преди е било. Не насилвайте нещата, всичко ще си влезе в релси, щом хормоните й се поуспокоят. Успех Peace

# 8
  • Мнения: 967
Лекарие съветват да се изчака месец - месец и половина. Има жени, при които желанието засекс идва бързо и няма и помен от болка или друг проблем. Всичко още от първия път си е както по-рано. Има обаче много жени при които доста месеци след раждането желанието за секс почти отсъства, а когато се правят опити жената чувства болка. При мен беше така. Ако и твоята приятелка я боли или нещо друго я притеснява подходи нежно и внимателно, не я притискай, но и не спирайте с опитите, защото жената е в много деликатно емоционално състояние след раждането и както големия натиск за секс би я притеснил, така и ако партньорът й не проявява интерес също би я разтревожило. Така че, ако нещата не тръгнат гладко просто пробвайте от време на време леко и енимателно, ако трябва си купете лубрикант и постепенно нещата ще си дойдат по местата. При мен висчко се оправи около 7-8месеца след раждането. Сега нещата са перфектни  Peace

# 9
  • Мнения: 75
и аз ще те посъветвам да си търпелив, грижовен и любящ. показвай й, чe я желаеш, но не я притискай. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 327
Изчакайте още малко и се запасете с лубрикант особено ако кърми. Съобрази се най-вече с нейните желания.

# 11
  • Мнения: 3 268
Не бързай,така само ще й създадеш ненужно напрежение.Тя сама ще ти покаже кога е готова.На мен ми трябваха 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт