Възмутена съм

  • 2 378
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Исках да споделя възмущението си #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Четете бе хора преди да пишете в темите. Отварям новите публикации в една тема в ДиС, където се бях изказала и откривам това Shocked Shocked Shocked
 "...няма такъв филм  просто...На  нея-приятелка,на него-любовница    . Не   ти прави чест, само  това  ще ти кажа... Как са твоите  приятелки между другото? И  защо  все в такива триъгълници любовницата си мисли ,че на нея няма да се случи ? Кasidy  не  искам да те обидя,но   си знай , че причината  за да "реве" тази жена си ти ... "
 Ай сиктир  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 1 329
Това пък какво е ? newsm78 #Crazy newsm78

# 2
  • Мнения: 4 664
В една тема за любовниците  Crossing Arms

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Е що така не на лични го изясняваш?

# 4
  • Мнения: 212
Исках да споделя възмущението си #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Четете бе хора преди да пишете в темите. Отварям новите публикации в една тема в ДиС, където се бях изказала и откривам това Shocked Shocked Shocked
 "...няма такъв филм  просто...На  нея-приятелка,на него-любовница    . Не   ти прави чест, само  това  ще ти кажа... Как са твоите  приятелки между другото? И  защо  все в такива триъгълници любовницата си мисли ,че на нея няма да се случи ? Кasidy  не  искам да те обидя,но   си знай , че причината  за да "реве" тази жена си ти ... "
 Ай сиктир  Crossing Arms
Малей Кас, колко жени си разплакала тук не е истина направо... Ама сърце нямаш ей. не сърце а камък  Grinning
А колко мъже плачат по теб ...

# 5
  • Мнения: 4 664
Нямам какво да изяснявам, темата не е с такава цел. Просто лек и пореден намек да се чете написаното прежде да се пльосне някое лайно Crossing Arms
Борисе, без ирония Naughty

# 6
  • Мнения: 5 468
Интересна работа... И ние какво да разискваме сега? Любовница ли си на мъжа или приятелка на жена му Laughing?

# 7
  • Мнения: 4 664

 Според написаното съм баш любовницата, която е приятелка на жена му ooooh! Моля, крийте мъжете и приятелка не желая да ви ставам  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
Ама що реве жената, не разбрах?
Щото ти си любовницата ли?
Или щото си писала нещо важно в темата?

Впрочем, очите след рев са особено прекрасни!
Ревящата да не би да иска да впечатли някого?

# 9
  • Мнения: 2 178
 ooooh!

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 00:09 от Джини

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Според написаното съм баш любовницата, която е приятелка на жена му ooooh! Моля, крийте мъжете и приятелка не желая да ви ставам  Mr. Green
Познаваш ли го? А нея? Разрева ли жената? Въведи ни в драмата, не бъди скръндза.

# 11
  • Мнения: 212
Няма никаква ирония. Винаги съм ти се възхищавал. ако имаше начин да станеш моя любовница .... ама няма...

# 12
  • Мнения: 4 664
Явно го познавам и не само  WhistlingЧеляд дори имаме ми се струва... Жена му ми е приятелка и постоянно ми разказва как не ще да си ляга с нея...Аз я изслушвам "разбиращо" и  злорадствам вътрешно , че той всъщност се гуши*муши редовно в мен .
 Въпросната тема между другото е мега гнусна Sick . И аз , пльосната като за капак в края и  ooooh!

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Чакай малко. Обърках се.
Той ти е бившия, имате общи деца. Тя му е сегашната жена и е твоя приятелка. Той не иска да спи с нея и тя ти се оплаква, а същевременно той си го муши в теб. Така ли?

# 14
  • Мнения: 4 664
Аз съм му дългогодишна любовница. Имаме дете*деца ( не си спомням детайлите) и така...Той ту пре мен, ту при законната си, но по-често е при мен
 

Ами такъв е филма - не той го твърди, а жена му.
Пак тя се оплаква, че празниците й не са празници.
Тя реве, че трябва да живее с него, за да не тревожи майка си, която щяла да се притесни, че хората щели да говорят, че дъщеря й е "парясана"...
С две думи, за да ме намразите още повече - тя не знае, че аз съм другата и ми се оплаква понякога. Тя дори не е сигурна има ли друга или просто вече не се понасят, защото са като олио и вода.
Аз не й съчувствам, дори й казвам, че не бива да го търпи, тя обаче... "какво ще кажат хората". Ами да търпи щом плаща данък обществено мнение.
Една от причините той да живее още с нея съм аз. Страхувам се да се обвържа пак, макар че уж го познавам добре.
Няма да твърдя, че не мрънкам понякога да я напусне, ама не искам да дойде да живее при мен. Той пък пита къде ще иде ако я напусне и така - женски капризи.
С първия си пост исках да ви кажа, че никой не знае какво кара хората да постъпват по един или друг начин. Всеки преценява сам за себе си. Никой не живее чуждия живот и няма право да дава оценки.
Но повечето от вас дават. И иронизират. Но никой не знае какво ще му поднесе живота.

 В главната роля на изказваща се явно съм аз  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт