Ясли в района на Оборище и Черковна

  • 2 141
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 561
Мами, кажете ми за ясли из района, /Ив. Асен също става/ - има ли, какви са отзивите. Интересуват ме също и детските кухни, има ли, от яслите дават ли храна, как става записването и кога.

# 1
  • Мнения: 1 877
Единствената ясла,за която се сещам е тази в нашия квартал Редута,но не знам дали те устройва?
Има си и млечна кухня. Но инфо от първа ръка не мога да дам,защото не сме ходили на ясли.

# 2
  • Мнения: 561
Хелта, за тази на Хр. Максимов ли става дума? Тя кой номер беше?

# 3
  • Мнения: 3 192
Мами, кажете ми за ясли из района, /Ив. Асен също става/ - има ли, какви са отзивите. Интересуват ме също и детските кухни, има ли, от яслите дават ли храна, как става записването и кога.
Виж ТУК, може и да намериш отговор

# 4
В район Оборище са 2 ОДЗ-та -ОДЗ 100 на ул. Мадарски конник с филиал на
ул. Васил Друмев 34 и ОДЗ 62  на ул. Врабча 5 и филиал на ул.Дунав 7.
Има и 3 ЦДГ- ЦДГ 100 на ул. Велико Търново 2, на ул. Велико Търново 4 и ул. Марин Друмев 11, ЦДГ 104 на ул. Чумерна 15 и ул. Симеон 5 и ЦДГ150 на ул. Веслец 31.
Това са държавните. За частни в района не знам. Ако някой има информация, бих била благодарна ако я сподели.  bouquet 

# 5
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
  60 ОДЗ ,кв. Подуяне, ул. Мадарски конник 7 (там е детската градина), а яслата е в друга сграда на ул. Васил Друмев 34 - една пряка преди Черковна по посока Подуяне, почти зад Офис 1 , където също има и детска кухня. За съжаление не мога да ти кажа нищо за кухнята от личен опит, но от яслата не съм особено доволна - нито от храната, нито от персонала. Затова и преместих малкия в друга, но тя е доста по-далеч от мястото за което се интересуваш.

Общи условия

Активация на акаунт