Висока Т без причина

  • 813
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Здравейте! Снощи малкият ми изведнъж вдигна 38,4 Т. Дадох му 15 капки хексалгин, смъкна я и до там. Днес все едно нищо не е било. Заведохме го на лекар - нищо му няма. Все пак съм доста притеснена. Знам, че високата Т е симптом на нещо, но на какво в случая??

# 1
  • Мнения: 6 461
Личната пусна ли му изследвания?

# 2
  • Мнения: 1 722
Ами написа ни направление и утре сутрин ще ги направим ... но исках да знам дали някоя друга мама се е сблъсквала с подобен проблем ...

# 3
  • Свиленград
  • Мнения: 269
И моят син вдигна така ненадейно висока Т, нищо му нямаше уж докато най-накрая не му избиха жестоки афти в устата. Лекуваме се вече 8 дена. дано при вас да не е това.  Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 6 461
Ами написа ни направление и утре сутрин ще ги направим ... но исках да знам дали някоя друга мама се е сблъсквала с подобен проблем ...
Да сблъсквала съм се с подобен проблем.
Оказвало се е възпаление на ушите.
Понеже да речем са му прегледали гърлото на детето,прислушала му е гърдичките...и така няма му нищо...
Да ама НЕ ....Накрая се връщам за преглед на ушичките ..и се оказва точно ,че проблема е от там.
Дори бях пуснала тема тогава.

# 5
  • Мнения: 2 005
И при нас така ненадейно снощи синът ми вдигна 39.5 , а през деня го водих на Педито и нищо му няма Rolling EyesНито кашлица , нито хрема newsm78Едва сме я смъкнали. Направо се побъркахме цяла вечер CryНе искам да се повтаря кошмара от снощи #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт