Петъчна тема...(за секс ще става дума, не за др

  • 2 825
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Тъй като е петък и за да не се нарушава традицията мисля да пусна една петъчна тема, нещо за секс. Какво ще кажете, а? Добра ли е идеята или не? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 473
 Аха. Аре като я измислиш, гледай да не я пуснеш като отделна от тази, а?

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, ако и на секса толкова му се чудиш... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 723
Чудесна идея!

# 4
  • Мнения: 4 447
КОга почва секса? Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 984
Давай въпросчето. Сериозно.

# 6
  • Мнения: 1 250
Идеята е добра, ама къде е темата?

# 7
  • Мнения: 212
Давай въпросчето. Сериозно.
Обмислям го още. Това все пак е сериозен форум, цяла България го чете и не може ей така да се пускат теми (особено за секс) без да е добре обмислен и формулиран въпроса.

# 8
  • Мнения: 526
Можеш да почерпиш опит от ДиС.Там наскоро имаше тамън 3 сексуални теми в един и същи ден Grinning Не че се обсъждаше нещо ново под слънцето...

# 9
  • Мнения: 212
Можеш да почерпиш опит от ДиС.Там наскоро имаше тамън 3 сексуални теми в един и същи ден Grinning Не че се обсъждаше нещо ново под слънцето...
Абе и аз това се чудя. Май няма нищо ново под слънцето. Май за секса по-малко ще трябва да говорим а повече да го правим ...

# 10
  • Мнения: 1 250
Обмислям го още. Това все пак е сериозен форум, цяла България го чете и не може ей така да се пускат теми (особено за секс) без да е добре обмислен и формулиран въпроса.
Докато го намислиш да не стане събота Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 473
На мъжът му трябва терен, на жената - мотив

Ай, дефинирайте  Whistling

# 12
  • Мнения: 212
Докато го намислиш да не стане събота Mr. Green
Секса се прави бавно. Няма за къда да бързаме.... бързата работа срам за майстора Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 447
Докато го намислиш да не стане събота Mr. Green
Секса се прави бавно. Няма за къда да бързаме.... бързата работа срам за майстора Simple Smile

Аааа, тука ся ще се обсъжда как ще се правят деца ли? що?

# 14
  • Мнения: 984
Мисля, че наистина някои "технически" въпроси само останаха необсъдени. Може да ползваш таз идея Tired

Общи условия

Активация на акаунт