Дете на 1год и евентуална втора бременност

  • 489
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте на всички! Имам момче на 1год (почти) и от миналия месец реших да спра хапчетата и да работим за 2ро бебе, но от декември. Мислех първо до почина от хапчета, да попия фолиева к-на и едва след това да правим бебето. НО... ми закъснява вече 7 дни, теста за бременност не показва нищо, а аз съм доста обезпокоена. Просто не ми се искаше да стане толкова бързо. Уж се пазихме, но ако е станало, е само от един единствен път, когато мислех, че вече няма опасност! Има ли някоя мама с подобен случай?Мислите ли, че вече има бременност или просто спирането на хапчетата дава такъв ефект на закъснение? Д-рът каза да изчакам до понеделник, но търпението не ми е от силните страни! Просто ми се иска да знам... Благодаря Ви предварително за отговорите! Весел ден на всички!

# 1
  • Мнения: 4 555
Ние няма как да знаем какъв е случаят, още повече, че докторът ти е казал най-правилното нещо - чакаш.
Ако чак толкова не можеш да издържиш, направи си кръвен тест.
Общо-взето това са вариантите.

# 2
  • Мнения: 3 268
Сама казваш,че теста не показва бременност.Защо тогава мислиш,че си бременна.Понякога,особено ако сте били на почивка,цикълът закъснява.

# 3
  • Мнения: 23
Бяхме на почивка, това също може наистина да окаже влияние. Но преди да се роди сина ми имах една бременност, завършила със спонтанен аборт и теста не покозо нищо. С втората бременност също теста не показа. А и по принцип пътувам много от дете и това не ми влияе... Наистина ще трябва да си чакам...

# 4
  • Мнения: 3 268
Да,и за да не се притесняваш,пак си направи тест.Ако е отрицателен,дишай спокойно.Не си бременна.И преди да решиш да имаш второ дете,помисли дали наистина го искаш точно сега.Бебето ти е малко,имаш време.

# 5
  • Мнения: 707
И бременна да си, не е толкова страШно. Малко Ще е стресово, но Ще се справиШ. Има и деца с по-малка раzлика. Не е толкова фатално  Wink.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Моите деца са с такава разлика и съм на мнение че е трудно но пък много готино сега си играят много и винаги съм казвала че ми е по лесно когато са двамата отколкото поотделнно.
Дано да имаш финансовата възможност да ги гледаш ще бъдеш истински щастлива.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се притеснявай поне малко или много си подготвена и за варианта 2-ро бебче, не е като да те изненада. Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт