Първото ни зъбче е "кучешкото"и расте накриво??????????

  • 1 499
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 738
Здравейте!Много съм притеснена, защото днес докато мажех венчетата на моя син усетих,че нещо одраска пръста ми и видях,че това е кучешкото зъбче,растящо по средата на венеца. Незнам какво да правя,утре ще го водим на стоматолог и се тревожа какво ще каже!!!Как пораснаха при вас първите зъбки? smile3518

# 1
  • Мнения: 2 673
рано е да се притесняваш
детски стоматолог ще ти каже най-добре какво е състоянието на детето..
УСПОКОЙ СЕ! помисли какви неща има къде ..къде по този свят..

кажи утре как е минал прегледа

ПП защо реши че зъбчето е КУЧЕШКО newsm78

# 2
  • Мнения: 738
Всичко мина много добре!Лекарката каза,че това е нормално и да не се притеснявам.Важни са постоянните зъби!!!Расте ни наистина първо кучешкото зъбче,защото е доста назад а и стоматоложката го потвърди!!!

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Все по - често зъбките на децата не избиват в реда, описан по учебниците  Wink И в това няма нищо страшно.
Даже сега да е криво, с времето може да се намести.

# 4
  • Мнения: 2 673
Всичко мина много добре!Лекарката каза,че това е нормално и да не се притеснявам.Важни са постоянните зъби!!!Расте ни наистина първо кучешкото зъбче,защото е доста назад а и стоматоложката го потвърди!!!

браво! ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ ЗЪБ!! по описаното от теб вчера, реших че кучешкото зъбче не само че е първо НО И е по средата на челюстта, което ще рече - фронтално!

уф, излишна тревога!~

 HugЛеко  доозъбване! Мажи с Гингигел, облекчава, а е без анестетик..Според мен де..

# 5
  • Марс
  • Мнения: 439
Всичко мина много добре!Лекарката каза,че това е нормално и да не се притеснявам.Важни са постоянните зъби!!!Расте ни наистина първо кучешкото зъбче,защото е доста назад а и стоматоложката го потвърди!!!

Ей, мила мерси че ме успокой. Ние не стига че сме "старички" вече, а и на нас първото е кучешко и сега расте друго от долната страна, противоположно на кучешкия, и детето изглежда като перфоратор  Sick

# 6
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
На едно мое познато детенце първо му избиха четирите кучешки зъба.Беше много сладка,и се хилеше супер самодоволно,при което ние припадахме от смях. После,естествено порастнаха и другите  Joy.
Не се притеснявай,дори да са криви млечните,това не е предпоставка и за постоянните зъби,както вече ти е казал стоматолога.
Пожелавам леко доозъбване на детенцето.

# 7
  • Мнения: 3 146
Честито Зъбче! Hug

# 8
  • Мнения: 738
Благодаря на всички за куража-беше ми нужен,защото нещо доста се бях уплашила!!!:hug:
  bouquet

# 9
  • Мнения: 183
И при нас първо изби кучешкото зъбче и то на 9 месеца.Последва го пак кучешко ,но от горната страна,е сега вече имаме 6 зъбчета и не мисля ,че е някакъв проблем,че първо е избил кучешки зъб.Бъди спокойна и леко зъбоизбиване Heart Eyes.

# 10
  • Мнения: 5 026
Все по - често зъбките на децата не избиват в реда, описан по учебниците  Wink И в това няма нищо страшно.
Даже сега да е криво, с времето може да се намести.

Така е  Peace

# 11

Общи условия

Активация на акаунт