Някой ходил ли е на почивка в Кърджали и региона?

  • 5 068
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Онзи ден даваха по телевизията яз. Кърджали. Видя ми се невероятна природа. Някой ходил ли е там? Препоръчайте хотел. И без това искам да посетя Перперикон, така че дайте идеи  Peace

# 1
  • Мнения: 391
За съжаление все още не съм ходила, но съм набелязала тази къща:
http://www.rezervaciq.com/country_house_jivka_kurdjali_gallery_0.html
дано някой да има отзиви за там.

# 2
  • Мнения: 1 299
Къщата е страхотна и е на брега на язовира. Те повечето са такива...Ето и една снимчица на язовира - красота!!!

# 3
# 4
  • Мнения: 1 494
Освен язовир 'Кърджали', има още 3 язовира. Много е красиво. Самият град също е красив.
За съжаление не мога да дам координати, защото ходим при роднини. Имаше един хотел точно над язовирната стена, но не му помня името- беше доста луксозен и всички места бяха заети. Намира се в гората. И на мен ми се е доходило натам....

# 5
  • Мнения: 503
Разходете се до Ардино и вижте дяволския мост Peace

# 6
  • Мнения: 73
Не четох по-надолу темата, извинете - идете да видите Перперикон, несравнимо усещане!

# 7
  • Мнения: 4 202
Много ми похвалиха едно хотелче "Трифон Зарезан", Вердад също е дала линк.
Не сме ходили, но при първа възможност ще отидем.

# 8
  • Мнения: 1 937
Ето собственият сайт на "Трифон Зарезан".
Добри отзиви за настаняване в региона съм чувала за хотел "Сандим" и вила "Романтика" - тук има снимки, но лични впечатления нямам.

Освен язовир Кърджали, бих препоръчала и яз. Студен кладенец. Там могат да се наблюдават колонии на лешояди, елени и муфлони. Наоколо има и малко познати тракийски крепости.

# 9
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Около Ивайловград има доста интересни неща за разглеждане също, крепостта Лютица ми е фаворит, антична вила Армира, музея в града. Ако имате възможност, идете и до Татул. В Маджарово пък има специална наблюдателница за птици.

Общи условия

Активация на акаунт