Въпрос относно цветната бременност.

  • 1 974
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Възможно ли е теста за бременност да не отчете цветната бременност и кога спира цикъла при цветната бременност?

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 18:54 от Хера

# 1
  • Мнения: 1 436
Без да съм особено компетентна по въпроса, ако имаш отрицателен тест, че и цикъл, няма особен шанс да си бременна.

Ето тема по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192786.msg4033271#msg4033271

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Зависи колко дни закъснение имаш, и дали нивото на хормона се е повишило, за да го хване теста.

Цветна бременност е грешно понятие. Кървене и бременност са несъвместими и значи, че има проблем.

Мислиш, че си бременна, а ти е дошла М ли?

# 3
  • Мнения: 31
Здравейте, мили момичета! Благодаря за бързите отговори. Да, дойде ми, с разликата че е малко по - различен - по - слабо е кървенето и вече не ме държи 7 дни, а само 3, което  ме стряска. Пък и доста увеличих хапването и ми се гади от кафето.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А тестът е отрицателен, така ли Thinking От кафето може да ти се гади и заради М. Аз също не вярвам в митовете за цветната бременност и смятам, че всяко кървене при бременност е индикация за проблем. Ако все пак имаш опасения, че може да има бременност, пусни кръвен тест, но този месец май доста момичета се оплакаха, че цикълът им се е побъркал Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 31
Може би е от промяната на климата. Теста ми беше отрицателен, но моя приятелка сподели, че теста й е бил отрицателен, а резултата е едно прекрасно момченце. Но не отхвърлям и възможността при4инаа да е климата.

# 6
  • Мнения: 1 209
Пусни си един кръвен тест за да си спокойна...  Hug

# 7
  • Мнения: 31
Благодаря за съвета! Ще си пусна, пък да видим какво ще излезе newsm12

# 8
  • Мнения: 87
И аз имам опасения като твоите...Но сигурно си внушавам...Кой знае...тук четох, че първите дни на бременността мног приличат на предменструалния синдром,  а моят напоследък е особено тежък и продължителен....

# 9
  • Мнения: 741
Моя приятелка си имаше цикъл почти до края на 4-ти месец,но по-оскъден от обичайното.Прави си тестове няколко пъти и все отрицателни.Накрая изобщо не и дойде,отиде на лекар и се оказа,че е в 18г.с.Успех!

# 10
  • Мнения: 31
Ами то и на мен този месец ми позакъснява, но ще се разбере каква е причината.Странното е, че преди цикъл хапвах само сладко, а сега всичко. Мойто слънце започна да ми се кара, че се храня повече от него.

# 11
  • Мнения: 1 284
По принцип имам нормален цикъл,но последният месец беше само 2 дни.Объркана съм,но не смея да се надявам за бебе.След 3 неуспешни инсеминации изгубих надежда.

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пусни си един кръвен тест за да си спокойна...  Hug
Peace

# 13
  • Мнения: 2 423
Пусни си един кръвен тест за да си спокойна...  Hug
Peace

# 14
  • Мнения: 179
и аз мисля че трябва кръвен тест но аз имам приятелка която беше бременна и до 4-я месец и идваше отиди и на лекар да те прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт