Бактерия в изпражненията на малко бебе

  • 4 474
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Привет на всички.
Искам да ви се оплача и да питам имал ли е някой от вас подобен проблем. Моята беба е на пет месеца, от около месец, месец и половина все по-трудно се храни (досега сме все само на кърма, изцедена и със шише). В послените седмици ту яде, ту пийва 20-30 мл. и почва да реве ужасно и така си остава гладна. Не наддава добре, даже последните 10 дни не е мръднала, предния месец наддаде само 250 гр. След изследване на акитата ни откриха Klebsiela Pneumonae  Sad. Пихме Зинат, сега имаме бактерията и дисбактериоза. Не знам какво да правя, предписаха ни лечебното мляко на Милупа, Нормофлор, Ентерол, но те са все запичащи, а ние сме си със запек и без това. Отчаена съм и не знам как да подходя Thinking.
Извинявайте, че ви се намрънках, дайте съвет, ако сте имали подобни неприятности, моля.
Поздрав от нас и целувки за бебоците

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 В човек, вкл. и в бебетата, бактериите са повече от човешките клетки, но това съмсем още не значи нищо лошо. Белите ни дробове също са пълни с пневмококи, но нямаме автоватично пневмония.
  Със Зината сте си докарали чревна дисбактериоза на полезната чревна микрофлора.

 Опитайте да решите проблема и с наддаването и със запека, с хомеопатия при добър хомеопат.

 вижте и Тук:  Връзка към сайта

# 2
  • Мнения: 375
А от какво се е получила тази бактерия казаха ли? Казваш че е само на кърма, а теб изследали ли са те. Питай лекарите, предполагам че са по запознати. А и Зинат ми се струва доста силен за голям човек пък камо ли за бебе.
Успех ти пожелавам и дано всичко е ОК с бебока.  Hug

# 3
  • Мнения: 18
Бактерията - заразна, по въздушно капков път или мръсни ръце. Иронията е, че всички ми се подиграват, че много се вталявам на тема "хигиена" и много много не обичам да пипат бебето...
А иначе - пихме Зинат за бебета, който ни понесе добре, пихме го и двете /аз в конски дози/ и сега се изследваме...за кой ли път.
Това от нас, благодаря за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт