С какво миете паркета в детската стая?

  • 3 638
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 715
Въпросче към мамите с бебета newsm78 Досега миех само с вода, за да не мирише. Имаме естествен паркет. Ама вече падат разни неща, предстои прохождане (макар и не съвсем скоро Mr. Green). И се чудя какъв препарат е безопасен, неалергизиращ и в същото време дезинфекциращ Thinking

# 1
  • Мнения: 46 508
Открих, че препаратът ми за чинии чисти много по-добре от специализираните за под, затова ползвам него. "Фрош" купувам.

Мисля, че е безопасен, все пак с него й мия съдовете за хранене Simple Smile
За дезинфекция, можеш да минаваш веднъж в семицата с разтворен Доместос, когато бебето е двугата стая, след него пак с препарата за съдове и проветряваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 337
Аз мия с Пронто за дърво. Не знам дали е вреден. Все пак, когато мия прозорците са отворени и докато не изсъхне пода, така или иначе не връщам бебока в стаята му.

# 3
  • Мнения: 4 555
А колко често миете паркета? Зачудих се какво може да му стане от често мокрене  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 172
Миех и сега мия с един и същи препарат всички стаи.
Синът ми лазеше навсякъде - кухня, коридор, всички стаи. Не съм обръщала по-специално внимание на стаята, в която спи. Не съм мила всеки ден. Може би 2 пъти седмично съм пускала прахосмукачка и съм чистила с препарати.

# 5
  • Мнения: 3 622
Мия паркета с Пронто - мирише много хубаво и почиства добре пода

# 6
  • Мнения: 274
С Пронто. Жената, която ми помага в домакинството го мие 2 пъти седмично. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 368
С Пронто за дърво, а когато нямам и с друг препарат за почистване на под.

# 8
  • София
  • Мнения: 442
само с вода, че сме алергични

# 9
  • Мнения: 223
Има препарати за паркет и естествен и ламиниран,по никакъв начин не влияе върху бебето Peace

# 10
  • Мнения: 953
Пронто за ламинат.

# 11
  • Мнения: 2 211
само с вода, че сме алергични
Peace

# 12
  • Мнения: 11 607
Пронто за паркет!

# 13
  • софия
  • Мнения: 1 745
С Доместос  Peace!
Мия всеки ден,защото вкъщи си имаме заек и си хвърчат разни космаци,а малката все си намира какво да си вземе от пода и да го лапне  Wink!

# 14
  • Мнения: 1 715
Навсякъде мия с Мистър Пропър-ябълка

Общи условия

Активация на акаунт