Какво правите с умалелите дрешки на децата си?

  • 2 551
  • 97
  •   1
Отговори

Анкета

Какво се случва с умалелите детски дрешки?

Опции:

  • Мнения: 4 451
Това е въпроса. Laughing Гласувам първа. Аз ги подарявам на приятелки с по-малки дечица или на нуждаещи се мами.  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 216
От първото хлапе пазех някои много любими дрешки, които сега влизат  в употреба.
Иначе голяма част от дрешките раздавам на приятели.
Бих гласувала с двата отговора, но няма как.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз ги прибирам  изпрани и изгладени в кашони и ги качвам на тавана за второто (дай Боже Praynig).След това ако стават за нещо ще ги подарявам на приятелки.

# 3
  • Мнения: 4 451
shoshi, мисля че успях да редактирам анкетата и вече може да се гласува с по две опции. Wink

# 4
  • Мнения: 229
Ами изпирам ги,гладя и прибирам /ако са запазени де/. Надявам се да ми свършат работа и за второто Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 230
За сега пазя за второ детенце, ако даде Господ, де.  После ще ги дам на нуждаещи се мами.

# 6
  • Мнения: 353
До сега си ги пазех за второто. А от сега нататък ги събирам, пера, гладя и съм решила това което вече не ми необходимо да го нося тук в един Дом. Милите дечица те каква вина имат, че са изоставени. Мисля че на тях са им повече от необходими. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 074
От първото хлапе пазех някои много любими дрешки, които сега влизат  в употреба.
Иначе голяма част от дрешките раздавам на приятели.
Бих гласувала с двата отговора, но няма как.

Peace

# 8
  • Мнения: 102
От първото запазих почти всички дрешки и сега ми вършат страхотна работа.Почти не са мръднали за 4 год.
Незная дали ще ме послушате,но Ви съветвам да не гладите дрешките преди да ги приберете защото стават ужасни петна които не могат да се махнат или ако може то това е много трудно.Това го зная от майка ми която е изгледала 3 деца,а и от познати и приятели които са си патили от това.

# 9
  • Мнения: 490
Засега ги пера и прибирам  в пакети за 2-рото, но ако междувременно роди някоя приятелка бих ги дала, а като се замисля, защо не на нуждаещи се дечица като приятелките ми имат възможности.

# 10
  • Мнения: 353
Браво !!! И още някой да се сети за тях.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Пазя ги за второто живот и здраве. Praynig Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 159
ами нито един от отговорите, давам ги на приятелки, но след време ми ги връщат, за да си ги имам за 2-рото детенце живот и здраве Simple Smile

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Раздавам ги на познати.

 Но има няколко дрешки, към които изпитвам много сантиментални чувства и ги пазя.

# 14
  • Мнения: 620
Повечето дрехи, които ползваше дъщеря ми са от племеничката ми. Затова не стават за подаряване, защото са носени от две деца вече. Някои обаче, които изглеждат добре подарих на една мама с тризначки, тя приема всичко Simple Smile Иначе ги пазех в куфари, чували  и кашони (сестра ми нямаше спирачка в купуването) и сега, дай Боже, ще ми влязат в употреба Simple Smile Жалко че само съвсем бебешките и по-унисекс, защото чакам момче.    

Общи условия

Активация на акаунт