Тръгвам на работа, отказва шише

  • 448
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Мола ви, помагайте. Другата седмица се връщам на работа и ще имам 1-2 вечери, когато ще се прибирам след последното кърмене. Искам да го заменя с АМ, но тя отказва да пие от шише. Да уточня - Марта е почти на 11 м., кърмя я сутрин и вечер, през останалото време е на твърда храна.
Пробвах с 2 вида АМ (т.е. 2 марки - Хип и Нан), смених силиконовия биберон с каучуков, но пак не ще. Само като види шишето и започва да реве.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ами...опит с чашка с мек накрайник и друг да дава шишето Thinking дали няма да помогне

# 2
  • Мнения: 26
Таткото също се пробва да дава шишето, но резултатът е нулев. Ще пробвам с чашка, пък да видим

# 3
  • Мнения: 1 321
И ние сме същите. Shocked Twisted EvilНа моменти съм се пробвала да давам АМ от шише но резултата е раздразнено дете и нервна майка. Close
В големите жеги едвам успях да го приуча да пие вода от мекия накрайник на Авент.И сега пие но само вода от там.Надуши ли АМ и полудява това дете.На мен ми се струва че са достатъчно големи и умни и няма да успея да го прилъжа.Опитай с капачката на шипето на Авент.Нашия така започна да пие водичка и после ще не ще се научи и от мекия накрайник.
Желая ви успех и пиши как се развиват нещата... Peace

# 4
  • BG
  • Мнения: 88
И ние имаме същия проблем. Нито шише, нито мек накрайник не помага. Само като го сложа в устата и, започва жесток рев. Няма значение какво има вътре, даже и собствената ми кърма не ще от шише.  Ще следя темата за идеи.

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Вики така и не се научи да ползва шише Confused Беше ми адски трудно, когато трябваше да пътувам. Започна да пие от шише с мек накрайник чак когато навърши годинка  Confused А АМ така и не пропи  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт