Някой чувал ли е да изтеглят Fisher и от Бг?

  • 794
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Та, някой ми каза, че изтегляли партида и от Бг, но не знам подробности. Малката има доста играчки на Фишер и сега съм пред изхвърляне.

# 1
Da,
iztegliat, kolichkite na cars na matell - tova proizvoditeliat na Fisher price.
Imalo v kolichkite za igra-momcheshkite olovo, mislia che za fisher price niama problem zasega pone

# 2
  • София
  • Мнения: 100
За щастие в България няма внесени от партидите на Fisher-Price, които се изтеглят от световните пазари, това са главно от сериите Sesame street и Dora the Explorer. Ако случайно играчката е закупена от чужбина, може да се провери в този сайт (има и снимки), дали имате от играчката.

# 3
  • София
  • Мнения: 100
съжелявам, пропуснах да постна сайта:
http://service.mattel.com/us/recall/39054_IVR.asp?prod=

# 4
  • Мнения: 3 457
Ами днес по Дарик Радио казаха ,че има и казаха ,че на техният сайт може да се види кои играчки се изтеглят от БГ Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 38
Благодаря, момичета.
Човек да се чуди на днешно време какво да купува на децата си! Купуваш от известни и големи фирми, именно уж за по-сигурно, а то....

# 7
  • Мнения: 3 457
и на барби изтеглиха преди дни,че то останали нещо за децата newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 875
Нали се сещате, че поне ги следят големите фирми Peace и дори и да си купиш нещо, поне ще има кой да ги "натопи" и да изтеглят стоката Peace

Но сигурно не съм аз единствената, която купува и обикновенни играчки Rolling Eyes, да не казвам, че си играем и с тези от зрънчовците ooooh!
не се паникьосвайте всичко е вредно Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 457
Нали се сещате, че поне ги следят големите фирми Peace и дори и да си купиш нещо, поне ще има кой да ги "натопи" и да изтеглят стоката Peace

Но сигурно не съм аз единствената, която купува и обикновенни играчки Rolling Eyes, да не казвам, че си играем и с тези от зрънчовците ooooh!
не се паникьосвайте всичко е вредно Mr. Green
определено и аз купувам всякакви играчки ,кой знае колко олово сме изяли  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт