www.Promod.eu- 7

  • 14 170
  • 388
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 209

Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има лятна промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с Кредитна карта, аз плащам с ПИБ/Виза и нямам проблем, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!

Може да се организира обща поръчка, всичко е въпрос на желание!
Поръчващи по местоживеене:
Тедито- Варна - поръчка се прави всеки петък, поръчва за цялата страна
Чоколина- Варна- само за Варна
Финти- София


Тедито прави поръчки за цялата страна, куриерската такса до вкъщи е 5лв, предполагам и останалите момичета няма да имат нищо против да поръчват за страната

НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОРЪЧКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ТЕМА 6
ТЕМА 5
ТЕМА 4
ТЕМА 3
ТЕМА 2
ТЕМА 1

# 1
  • Мнения: 9 095
благодаря  bouquet

# 2
  • Мнения: X
Хайде да се запиша - днес ще правя поръчка и още се чудя newsm78

# 3
  • Мнения: 294
Ще я следя с интерес както винаги Hug

# 4
  • Мнения: 9 095
Хайде да се запиша - днес ще правя поръчка и още се чудя newsm78

сподели да помогнем Crazy Party

# 5
  • Мнения: 294
Вижте тази чанта какво допълнение ще е към якето ми http://www.promod.fr/accessoires/sacs/sac-facon-cuir-vieilli-del … 0152096N10P2.htmlНо ще е следващия път че моя вече ще ме изхвърли newsm68

# 6
  • Мнения: X
Аз май ще си поръчвам тази чанта днес. Голяма слабост са ми чантите.

Като даваш линк - оставай разстояние между линка и текста, за да може веднага да се клика на него.

# 7
  • Мнения: 9 095
много е хубава, а аз си харесах тази ама и аз ще почакам май Blush

# 8
  • Мнения: 3 209
И двете чанти са хубави  Heart Eyes
Аз пък много харесах тези ботуши, но засега ще се въздържа...Засега де  Laughing И продължавам да умувам за номера на якето  Rolling Eyes Все си мисля, ако взема по-малкия номер, дали няма да ми опъва на раменете или да са ми къси ръкавите  newsm78 Пфууу, в голяма чуденка съм...

# 9
  • Мнения: 9 095
аз като вземам блузи моя размер каквито и да са, винаги са ми къси ръкавите, от Промода имам 2 вече с дълъг ръкав и ръкавите са перфектни, а ботушите и на мен много ми харесват, но ми е много тесен крака и въобще няма да се възприема Rolling Eyes

# 10
# 11
  • Мнения: 3 209
аз като вземам блузи моя размер каквито и да са, винаги са ми къси ръкавите, от Промода имам 2 вече с дълъг ръкав и ръкавите са перфектни, а ботушите и на мен много ми харесват, но ми е много тесен крака и въобще няма да се възприема Rolling Eyes

Моят крак е много слаб в прасеца, та и аз се чудя дали там ще ми паснат  newsm78 Но иначе мноооого ми харесват  Grinning

# 12
  • Мнения: 9 095
аз като вземам блузи моя размер каквито и да са, винаги са ми къси ръкавите, от Промода имам 2 вече с дълъг ръкав и ръкавите са перфектни, а ботушите и на мен много ми харесват, но ми е много тесен крака и въобще няма да се възприема Rolling Eyes

Моят крак е много слаб в прасеца, та и аз се чудя дали там ще ми паснат  newsm78 Но иначе мноооого ми харесват  Grinning



аз съм пробвала една камара такива, нито едни не са ми пасвали newsm78

# 13
  • Мнения: 4 451
Петя, ботушките са страхотни! Но защо не са на висок ток? #Cussing out Не обичам ниски обувки. Confused

# 14
  • Мнения: 3 209
Аз пък предпочитам с нисък ток, ама се сетих да си измеря обиколката на прасеца и е 32 см, а доколкото разбирам от френски,  ботушите са с обиколка 38  cry Май нямам шансове да ги запълня...

Общи условия

Активация на акаунт