Частна детска градина във Варна

  • 48 146
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 882
Обръщам се с молба към  Варненските мами да ме насочат къде и въобще има ли детски частни градини във Варна.
Мислех си да не я давам на детска градина изобщо заради разболяванията, но така може да лиша детето от това само да се развива и да си общува дечица.
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 796
"Малкият принц" в кв.Чайка е частна,в морската градина до Зоологическата градина има една и в ч-ще "Маяковски" има-тя е 4 часа на ден без да спят там децата.Това е което се сещам в момента.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 974
За тази в Маяковски мога да дам повече инфо, свекърва ми работи там, ако искаш пиши на лични.

# 3
  • Мнения: 882
Благодаря ти Илияна,
дъщеря ми навърши 3 години на 01.07.
Имаме в къщи детегледачка, но това съвсем не е достатъчно. Искам да си играе с деца. 
Можеш ли да ми кажеш малко по-вече подробности? Аз разбира се ще отида да видя лично, но ако ми дадеш малко по-вече информация от "кухнята" така да се каже, ще е добре.

# 4
  • Мнения: 882
ОХ, мислех си,че пиша на лични.

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 131
Вие разгледахте ли сайта на "Пегас"? Пълен с правописни грешки. Не бих си дала детето на неграмотни хора. Sick

# 8
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Напишете няколко думи и за нас - за четиричасовата в Маяковски!

# 9
  • Мнения: 924
Сещам се още за детски клуб "Мелита". Намира се на Чаталджа.
Частната, която е между Хоризонт и Зоологическата градина.
Както и АБС.

Успех!

# 10
  • Мнения: 4 578
този клуб мелита какво представлява, къде по точно се намира?
кажете нещо повече  bouquet

# 11
  • Мнения: 882
В понеделник ще проверя, в този клуб до Маяковски. Ше Ви пиша след това.
За мен най-важно е да има добра учителка,  като я види детето да засиява. Това ще е водешото за мен, но как да разбера?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 447
Какво стана с Маякоски имали места за още деца?Само хубави неща съм чувала за там! Grinning

# 13
  • Мнения: 882
Извинявайте, че неписах по-рано.
Аз ходих и видях. Посрещна ме една много симпатична Госпожа. Показа ми стаята и подробно ми обясни за условията. Хубава, широка стая, за занималня е достатъчно. Имаше интересна програма. Добра цена. Хубаво, ама вътре беше такъв студ. Увериха ме, че съвсем скоро ще пуснат парното. Добре, да кажем ще го пуснат скоро.
Нещата обаче, които ме отказаха бяха следните: Нямаше отделна тоалетна за децата, а някаква ужасна обща, най-вероятно с тези които ходят на фитнес. Пак щяло да има, но аз не вярвам докато не видя.
Другото е, че до занималнята всеки може да отиде когато си поиска. Не е заключено, няма  портиер.
Незнам дали от това, че беше много студено и неуютно или затова, че щъкаха много хора напред назад или защото тоалетната ми напомни градска тоалетна, но аз се отказах.

# 14
Здрасти на всички мами!  Grinning
Спрошу по-русски,пока мне так удобнее... Очень надеюсь,что не трудно понять письменность на русском языке! Rolling Eyes
Интересует вот какой вопрос: какая месячная такса в детската градина "Малкият принц" във Варна?
Думаю, 200 - 300 лева,или больше?   Thinking
И как производится оплата: каждый месяц,или вносится вся оплата за год сразу?
Большое спасибо всем,кто ответит на этот несложный вопрос!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт