Пролетната седмичка 21.03-27.03

  • 14 318
  • 209
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 077
Добрютро мадами smile3507
Дано най-сетне сетне стане перманентно топличко  Nature Sunny
Весела седмичка на всички момичета,положителни емоции и спокойствие-и разбира се,хубави новинки от всички newsm44

# 1
  • Мнения: 2 494
Здравейте, мили момичета!!! От сутринта съм в прекрасно настроение - едно слънчице напекло, едни хубави темички тук, сватби, срещи......ееее супер!
Желая ви страхотна нова седмичка и много хубави емоции! Аз тази седмица ще обикалям магазините да си търся булчинска рокля...много хубаво занимание, надявам се до събота да харесам нещо!!!Миналата седмица харесах една, ама толкова кукленска дано ми стои добре:) Но там ще ходя чак в събота, дано не са я продали!
Целувки от нас!

# 2
  • Мнения: 1 329
Здравейте Мацки,
Дано тази седмица ни донесе щастие и усмивки.
Онзи ден, като бях на гости, говорих с мой познат, които близо 10 г няма дете и все още не се е отчаял. Лекарите казват, че вс им е наред със съпругата му, но бебе все още няма, а вече са почти на по 37 г.
Та, той ми каза, че са си правели подробен хороскоп във Варна и астроложката им казала следното: тъй като тя (жена му) в предишен живот се е грижела за много деца, в този живот била освободена от такива грижи до определено време.
Първоначално ми прозвуча доста глупаво, но после като се замислих има логика.

Мили момичета,
Не унивайте. Вярвам, че всяка от нас има предопределен път, който трябва да извърви от желанието да има дете до сбъдването му. Може би найстина има неща, които трябва да се случат в определени моменти.

Смело напред!
Прегръщам Ви!

# 3
  • Русе
  • Мнения: 250
добър ден на всички. момичета, стискайте ми палци тази седмичка,че е страшно важна за бебеправенето!толкова  Praynig да стане този месец!весел ден,мами #Silly

# 4
  • Мнения: 183
Слънчева и усмихната седмичка и от мен!

Дано щъркелите са тръгнали вече 4е нямам търпение.

Теди, мила как си? Сподели.


Успех на всички и не се давайте на пролетната умора.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Едно пожелание  за весела и ползотворна бебешка седмица имате от мен. Пролетта дойде а с нея идват и щъркелите  Wink а с тях идва и нещо друго  newsm32  Grinning
Лека седмица момичета Grinning

П.П и чакам снимки от срещата ей  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 498
Добър ден и от мен сладурки Simple Smile
Като гледам навън какво временце е - ееее , а аз в гадния тъмен офис - плаче ми се . Вече ми се ходи на море  и ми иде да   comp03 .Вчера ме викнаха извънредно на работа от 17:30 та до 22:30 - откачих . Затова днес по- късничко се появявам и още Coffee  15 .Меган кога е сватбата?
Пожелавам Ви много слънчево настроение тази седмица , обичайте се.  action032
ТЕДИИИИИИ, къде си??????

# 7
  • Мнения: 1 419
Добро утро и от мен в пролетната седмица.  newsm51

Стеф, много си ранобудна, че и пред компютъра вече.  #Shocked

На всички в бебеправещ период (като муцката) – успех.
А на всички чакащи (като мен) – пак успех Simple Smile.

Радвам се, че за срещата се заформяме добра група – надявам се да се съберем и още  Flutter Wink

На мен нещо температурата ми не се движи както трябва нагоре, а пък гърдите почнаха да ме понаболяват от ден-два... Thinking

# 8
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Тук съъъъъъъъъм ето ме!!!!  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Толкова ме ласкаето с вниманието!!!
Слънчева, прекрасна и усмихнта семица желая на всички!
Бих казала, че съм ОК. С оглед на закъснението и наличието на една чертичка реших да се посъветвам с чичо доктор. Обадих му се и той веднага ме привика, така че на обяд ще отскоча да видим какво ще се установи.
Още веднъж ви благодаря за загрижеността и вниманието, много сте мили!
Много ще се радвам да се видим на тази среща, ще се радвам да се запозная с толкова любезни и внимателни хора!
Целувам ви !!!!
 Praynig  Praynig  Praynig се за мен!!!

# 9
  • Мнения: 2 494
Сватбата е на 8.05 и да ви кажа така лето времето, уж имаше много време, а то не останало и сега се юркаме тоалети, камери, разни рокли и други неща за мен....абе супер си е да ви кажа!Само се моля да не вали тогава, че съм виждала разни булки в локви и не ми се иска да съм от тях!

Милото ми утре има изпит и сега замина за Пловдив и ще съм много самотна днес! Но за сметка на това в сряда като е на работа ще си купонясвам с вас!!!

Теди, мила дано теста е кофти....ами стискам палци, докато не е дошла гадината, наречена леличка, има шанс!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Stuck Out Tongue Засега лелка при мен няма. Трябваше да ми дойде в събота, но още чакам. Мъжът ми имаше имен ден (нали е Теодор) и бяха едни приготовления, гости.... Вчера пак посрещахме гости. Боби си игра с едно момченце на 2г. и половина. Целият кашон с играчки беше обърнат и настана една бъркотия...Веднага си представих какво е да си с 2 деца.
Днес от 11 ч. съм при гинеколожката ми. Тя ми каза днес да съм на преглед, независимо дали ми е дошло или не. Стискайте ми палци!

# 11
  • Мнения: 413
Мили момичета, това ще е първата ми седмица като една от вас!И съм ужасно щастлива, че съвпада с първа пролет!Макар че при мен съвпадна с едно друго цъфване, за което не ми се говори Sad
Сигурна съм, че възкресението на природата ще се отрази благотворно на  надеждите ни, мечтите ни, а защо не и на яйцеклетките, които(сигурна съм) тръпнат в пролетно очакване да бъдат оплодени!
Нека бъдат много!
Усмивки и добри новини!

# 12
  • Мнения: 183
Теди, моментално спирам каквато и да е работа и почвам да стискам палци........ и 4акам добри новини, само не се тревожи..... Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 825
Весела седми4ка и от мене, моми4ета. И аз да се жалвам малко, в4ера ме посети лелката. Не 4е имах големи надежди за този месец, но пък подрани с 5 дена...не знам какво става в мене, но от няколко месеца си идва много нередовно....а до скоро беше толкова то4на Sad А това пък озна4ава, 4е ми е много трудно да си определям овуто....сигурно този месец ще трябва да се потрудим мнооого пове4е, 4е да не го пропуснем, както стана сега Sad
Теди, стискам палци доктора да те зарадва с така желаната новина....като мине прегледа веднага тука .....стискам ти палци и  Praynig за тебе. Дази, май ще си 4акаме заедно  този месец Simple Smile тано и двете да се зарадваме накрая Praynig

# 14
  • Мнения: 9 077
Клара,защо да е подранила лелката? Мисля че точно навреме си е дошла-12 дни след овулация,добра лутеална фаза,всичко е точно Simple Smile От овулацията зависи кога ще ти дойде,а в случая-когато трябва,при овулация на 13 ден Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт