Шишета Bfree????

  • 1 452
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте настоящи мами, скоро  предстои и аз да купувам шишета, макар тайно да се надявам да имам кърма и да не ми потрябват Praynig Praynig Praynig Засега съм се спряла на Nuk, но ако някой е ползваш шише на Bfree нека изкаже мнение, че определено изглеждат интересни newsm78 newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
От как се е родила дъщеря ми само такива ползва!Като сучеше не и е трябвало шише за мляко,но водата от такова пиеше!Доволна съм!

# 2
  • Мнения: 1 924
Е,сигурно ще имаш кърма, а ако се и поинтересуваш малко за кърменето, може и да успееш да кърмиш дълго.Шишета не ти трябват много.
На мен ми подариха едно такова (B-free).Ползвала съм го само веднъж , когато отсъствах и оставих изцедена кърма за малкия.Биберонът е с подходяща дупка-не пуска силно(даже по-слабо от гърдата , поне при мен Laughing)

# 3
  • Мнения: 4 496
Имам две.Много съм доволна!Докато кърмех,не ги използвах.Но сега си ги използвам-за сокчета и АМ.Незнам дали е от системата им,но малката имаше по newsm78-малко колики...В листовката им пише,че не е добре да се изваряват,затова ползвам разтвора на Чико.

# 4
  • Мнения: 67
Значи си доволна siska79? Аз се притеснявам най вече как ще се почиства вентила, който е в шишето. За водичка няма проблем, ама за млекце...знам ли!!! Явно е достатъчна стерилизацията newsm78
Много се надявам да кърмя, Маграт, но все пак поне две не е лошо да си купя. За всеки случай!

# 5
  • Мнения: 4 496
За вентила си има специална малка четчица,която се продава със шишето.Извинявай,че аз ти отговорих. Blush

# 6
  • Мнения: 1 924
Да , бе, то и аз тъй си купих две за всеки случай, че и ми подариха едно , ама тъй си събират прах.Желая ти и твоите да ги сполети същата съдба Grinning

# 7
  • Мнения: 603
Много съм доволна от Bfree. Дъщеря ми е от изкуствено хранените бебета и не съм разбрала какво са коликите. Купих едно шише на Нук, защото бях забравила нейните. Нещо не ми хареса. Има нещо в това шише, което ме дразни.

# 8
  • Мнения: 67
не се извинявай Красим. Желанието ми е да разбера повече отзиви за шишето, за да си създам някакво мнение. Засега всичи дават положителна оценка. Явно няма какво да му мисля.

# 9
  • Мнения: 67
.... ама тъй си събират прах.Желая ти и твоите да ги сполети същата съдба Grinning
Благодаря ти, дано да имам това щастие Praynig

# 10
  • Мнения: 3 376
И ние използвахме такива шишета,много съм доволна,не знам дали е от това,но сина ми нямаше никакви колики/не съм го кърмила/.Наистина има малка четчица,която се продава заедно със шишето,но на мен не ми се е налагало много да я ползвам тъй като таблетките на Чико почистват много добре и нямаше наслоявания по вентила.Веднъж бях няколко дни без такива и веднага се появиха,но по принцип ако използваш разтвора или таблетките няма да има нужда да си граеш много-много. Peace

# 11
  • Мнения: 67
И ние използвахме такива шишета,много съм доволна,не знам дали е от това,но сина ми нямаше никакви колики/не съм го кърмила/.Наистина има малка четчица,която се продава заедно със шишето,но на мен не ми се е налагало много да я ползвам тъй като таблетките на Чико почистват много добре и нямаше наслоявания по вентила.Веднъж бях няколко дни без такива и веднага се появиха,но по принцип ако използваш разтвора или таблетките няма да има нужда да си граеш много-много. Peace
Чудесно. Реших, че едно от шишетата ще бъде такова. Благодаря ви за коментарите. Помогнахте ми много.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Ползвала съм от тези шишета. Като цяло съм доволна. Недостатък са повечето части, които трябва да се мият често. На мен това ми пречеше. Имай предвид и че термо индикаторът на тръбичката малко подвежда - показва, че уж млякото е много горещо, а то си е съвсем нормално за пиене. По-добре си тествай млякото по класическия начин - капка върху вътрешната страна на китката. За ефекта срещу коликите не мога да твърдя с точност, защото госпожицата ми не е имала силни колики, пък и превантивно й давах Саб-Симплекс.
Сега ползвам шишета Авент и май са ми фаворит сред марките. Много по-лесно се почистват, не текат и бибероните им са добри.

# 13
  • Мнения: 229
ами на мен ми дадоха такива почти не използвани, системата против колики махнах на втория ден много трудно се почистват особенно ако останат да засъхнат ако си ги използвала навън, ползвах ги известно време, но не съм доволна, като цена и качество има доста по-добри Авент ли Нук. за вода може да ги ползваш първите месеци, но за мляко се вземи други.

# 14
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз съм много доволна от тях - имам 3 такива  Peace

Общи условия

Активация на акаунт