д-р Панова

  • 664
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте! Благодарение на този форум си намерих лекар който да следи бремеността и раждането ми.Преди това бях при лекар частно и който въпреки че си плащах не ми каза за изследвания които трябваше да направя.Днес за първи път бях при д-р Панова от бившата Тина Киркова и останах много доволна, въпреки че отидох с направление получих внимание което не очаквах.Убедих се че има още хора които обичат работата си.Благодаря на тази докторка която много ме успокои и ми вдъхна кураж.

# 1
В МОМЕНТА  д-р ПАНОВА  МИ ВОДИ КОНСУЛТАЦИИТЕ .ПРЕЗ  СЕПТЕМВРИ
ЩЕ РАЖДАМ ПРИ НЕЯ.ПРАВИЛНО СИ СЕ НАСОЧИЛА КЪМ НЕЯ СТРАХОТНА Е. Peace

# 2
Здравей!Ако става въпрос за д-р Мажена Панова,аз не съм на същото мнение.Въпреки че не съм бременна тя ми беше гинеколог 3 години.Аз знаех през цялото време,че имам поликистоза на яйчните,изписвала ми е диане 35,правила съм си почти всеки месец цитонамазки при нея и през целите тези 3 години уж всичко беше наред.Имах бяло течение което никога не е спирало,но тя ме уверяваше че всяка втора жена има а на мен нищо ми няма.Преди около година с мъжа ми решихме че повече няма да се пазим и че искаме бебенце,затова отидох при нея да видим дали всичко е наред-цитонамазки Уз ОК!Обаче 5-6 месеца нестава и нестава.Отидох пак при нея,тя вечно слънчева и усмихната пак ме прегледа и каза че всичко ми е ок,следихме уж овулация,пак ок...Минаха още 4 месеца и нищо не стана ,тогава реших да потърся второ мнение.И като отидох на гинеколог,след като ме видя на микроскоп и Уз ме попита защо не съм му казала за мозайките на шийката на матката,за липсата на овулация и за инфекцията която причинява бялото ми течение.Аз гледах като теле и не можех да проумея за какво ми говори!Оказа се,след направен вагинален и кръвен тест,че имам хламидиа,която е на повече от 5 години,поликистоза,РАР 2 която също е на повече от 5 години липса на овулация ....С мъжа ми неможахме да повярваме на ушите си..А не е като да не съм давала всеки път по 35лв на преглед,горе долу 2 пъти в месеца....Ходих на още двама гинеколози които потвърдиха диагнозитеТака че незнам какво да ти кажа повече....
!

Общи условия

Активация на акаунт