Отговори
  • Мнения: 794
Здравейте, момичета!
От един месец упорито се опитваме с мъжа ми да си направим бебе. И двамата сме на 29 г. и сме женени от 2 месеца.
Та, датата за идване на цикъла ми беше на 13 август. На 14-ти сутринта прокървих с едно такова слабо и ръждиво, та помислих, че ми е дошло. Сложих си тампон, но на обяд установих, че тампонът е почти чист,оцветен само в слаб ръждив цвят, но не червен. Вчера до вечерта, както и днес не нося превръзка и нямам никакво течение, нито ръждиво, камо ли пък червено.
Снощи, щом разбрах, че не ми е дошло, реших да си направя тест. Май някакъв Clear test. Още на 3-тата минута се появи светло червена втора черта, бледа, но съвсем ясна.
Тази сутрин отидох при гинеколожката ми и й обясних, че съм с 2 дни закъснение и положителен тест, но тя отказа да ме прегледа. Било много рано, пък тестовете не били надеждни, само тези на цена над 10 долара. Каза да отида най-рано на 7 септември.
Като излязох от кабинета, отидох и си купих тест Sure check. Направих го и показа ясна втора черта, по-бледа от контролната, но ясна.
И сега какво - бременна ли съм, или не? Какво мислите?

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 13:12 от asja

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Лекарката ти е права; при това закъснение нищо няма да се види даже и да се съгласи да те прегледа. Щом имаш закъснение и положителен тест, бременна си. Честито  bouquet и на преглед след поне още 10 дни Peace

# 2
  • Видин
  • Мнения: 961
Честио, Ася!
Имаш закъснение и имаш положителен тест.Бременна си.Успех!
  bouquet

# 3
  • Мнения: 245
Честито Ася!Усмивка!

Желая ти лека и безпроблемна бременност наслади и се и накрая сладко и здарво бебенце!  bouquet

Права е след 10-тина дни ще се види .... така че сега си почивай! Hug

# 4
  • Мнения: 481
Разбира се, че си бременна , мила Ася   bouquet
Но даже и да се беше съгласила лекарката ти да те прегледа, най-много и тя да ти каже това, което вече знаеш - че си бременна, друго нищо не може да види и да каже. Както са ти казали момичетата по-горе - изчакай, за да се види по-добре на ехограф бременността ти. Е, чак 7-ми септември, не..... и по-рано става...
УСпех   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 446
Честито, Ася, бременна си.   bouquet

Но наистина е рано за преглед, както е казала Голди, хубаво е да изчакаш поне 10-ина дни.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Дали си бременна ще каже доктор и то поне да имаш 7-10 дена закъснение. На тестове много много не вярвам аз вече.
Успех и дано скоро споделиш новината за бебе.
Докторката ти е права...толкова рано не може да констатира бременност.

# 7
  • Мнения: 2 005
Честито и от мен  bouquet  bouquet  bouquet Не бързай да ходиш на преглед все още , изчакай още поне 2 седмици и тогава Hug Това , което теста е показал е чудесно Grinning Лека и безпроблемна бременност ти желая  Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 145
ДА!   Hug
Това,което разказваш се случи и на мен,точно преди година (+ 3 дни   Mr. Green). Същата история!
И попаднах на лекар,който изкара,че не знам кога ми е цикъла!
Внимавай с това кървене,следи го.
  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 209
Честито Ася и лека бременност!!!

А за кървенето каза ли на доки? Не ти ли даде да пиеш нещо?

# 10
  • Мнения: 129
Честито ,Ася.Наистина е рано още да се види каквото и да било.Ако искаш да си сигурна за твое успокоение си пусни кръвен тест,макар че след тези два уринарни едва ли е необходимо.Ако зацапването ти се увеличава отиди на лекар.Иначе изчакай около 10-ина дни и отивай да те прегледат.Успех и дано всичко е наред

# 11
  • Мнения: 3 294
Честито Ася , въоръжи се с търпение поне 10 дни и най- вече със спокойствие.Стискам палци всичко да е наред.  Hug

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На мен в деня на очаквания цикъл ми отчете втора черта теста.

 Честито и от мен! Heart Eyes  bouquet

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На мен в деня на очаквания цикъл ми отчете втора черта теста.

 Честито и от мен! Heart Eyes  bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ася,честито!

Общи условия

Активация на акаунт