Лапароскопия- поема ли се от касата?

  • 1 151
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Всъщност това ми е въпроса дали се поема от здравната каса някаква част от операцията?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 375
миналата година не. за 2005 рамковият договор какво предвижда не знам. най-вероятно пак не. провери на сайта на здравната каса

http://www.nhif.bg

# 2
  • Мнения: 75
И аз зная, че не се поема от касата. Правена ми е такава операция и струва от 400 до 600 евро, зависи къде ще се прави!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
Как да не се поема се от касата!!!!Днес си взех направление от личния лекар даже!Аз ще правя на 4-ти април в Майчин дом при Филипов и той ми каза да си взема направление ,за да ми е безплатна.А и цените в държавна болница не са толкова високи-това са цени за частните.

# 4
  • Мнения: 75
на мен ми прави операцията д-р Ковачев във Военна болница! Много съм доволна и благодарение на нея забременях

# 5
  • София
  • Мнения: 3 123
Радвам се за теб! Grinning Надявам се и при мен да се получи ,че ми писна вече. Sad

# 6
  • Мнения: 75
дано да бъде успешна операцията и всичко ще е наред!Нека ти направят и проходимост на маточните тръби, защото операцията е и диагностична и могат всичко да огледат!успех ти желая!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 123
Благодаря ти! Grinning Да доктора каза,че ще видят и тръби и всичко-което е много добре,защото така ще избегна и цветната снимка.

# 8
  • Мнения: 75
да няма нужда от цветна снимка!и на мен ми беше вече всичко писнало и това беше последният ми шанс. Иначе операцията не е страшна, те сигурно всичко са ти обяснили. Само 2 дни се стои в болницата и те изписват. Неприятното е,че стомаха е подут после един месец но и това минава!Хаиде пък после ще се похвалиш!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 123
Ами моя лекар иска да стоя до Петък-Събота,а ще вляза в Понеделник Close .Опитах се да го накарам да си тръгна на другия ден след операцията,а той не ще.

Общи условия

Активация на акаунт