Света Богородица

  • 1 564
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 294
Здравейте мили дами,току що ходих на църква и се помолих на богородичка за всички нас и за мен.Нека нейната сила ни помогне да имаме така очакваните дечица,нека нейната смиреност ни помогне да бъдем добри майки,нека нейния дух да ни помогнем да бъдем живи и здрави.  Praynig  Praynig  Praynig Честит имен ден на всички именници!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 792
честит имен ден и от мен на всички именници.
а ти,Света Богородицо,майка на всички майки помогни на своите деца да се множим и да узнаем какво е това да имаш дете и да го обгрижваме с  цялата си любов Praynig baby_neutral

# 2
  • Мнения: 218
Честит имен ден и от мен на всички Именнички!!! пожелавам скорошно сбъдване на най-съкровените Ви мечти! Нека се помолим на Богородичка да бди над нас и да ни дари с рожбички! Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 245
Св.Богородице, молим ти се от сърце да имаме деца да им се радваме и да се грижим за тях.
Амин!   Praynig

Честит имен ден на всички!

# 4
  • София
  • Мнения: 639
Честит имен ден на всички носещи красивото име Мария  Hug
Св.Богородице, молим ти се от сърце да сбъднеш така желаната ни мечта  Praynig

# 5
  • Видин
  • Мнения: 961
Честит имен ден, на всички носещи хубавото име Мария!  bouquet

Дано Богородица дари всички с хубави и здрави дечица!
Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 1 209
Честит имен ден и от мен, на всички носещи хубавите имена Мария и Марияна!

Дано, дано, дано Богородица чуе молитвите ни!!!  Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 1 247
СВ.БОГОРОДИЦА МОЛЯТЕ ДА НИ ДАРИШ С ДЕЧИЦА .ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОЙТО НОСЯТ ТОВА СВЯТО ИМЕ  bouquet МОМИЧЕТА НЕКА БОГ ДА НИ ПАЗИ Hug

# 8
  • Мнения: 802
честит имен ден и от мен на всички именници.
а ти,Света Богородицо,майка на всички майки помогни на своите деца да се множим и да узнаем какво е това да имаш дете и да го обгрижваме с  цялата си любов Praynig baby_neutral

 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 9
  • Мнения: 2 005
Трябва да вярвате и да бъдете сигурни , че Света Богородица ще ви помогне , както помогна преди време и на мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честит празник момичета   bouquet Hug

# 11
Честит имен ден на всички именници!Нека на този специален ден всички се помолим за збъдване на мечтата на всички които искаме да имаме бебе и следващия месец много положителни тестове.

# 12
  • Мнения: 129
Честит имен ден на всички именници!Аз след малко отивам на църква,ще се помоля за всички нас на Света Богородица да чуе молитвите ни и да ни дари с бебенца.

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СВЕТА БОГОРОДИЦЕ, моля те да дариш нас и скъпите ни мъже със здрави дечица!  Praynig

# 14
  • Мнения: 2 309
Щастлива сьм,4е именно на този ден имам празник...
Нека вси4ки бьдем добри майки Hug

Общи условия

Активация на акаунт