Жена от " класа"....

  • 12 445
  • 142
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Мисля си, какво е точно жена от класа....
Може ли да е от класа, но от няколко години ( новоизлюпена богаташка, до вчера хапвала бобец с люти чушлета)?
Трябва ли да е живяла аристократично от детството си, та до днес?
Трябва ли да е природно интелигентна ( дипломите нищо не ми говорят в повечето случаи)?
Трябва ли да има много пари?
Или  е достатъчно да излъчва такова нещо?
Или може и да няма лев, но да създава впечатление, че е милионерка?
......
Ето такива въпроси ме мъчат и ще се радвам да споделим.

# 1
  • Мнения: 2 891
Трябва да и е по-рождение или поне по възпитание.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
трябва да е образована и добре възпитана. да знае как да се държи. да изглежда добре  - да е поддържана, подходящо облечена...

# 3
  • Мнения: 7 723
трябва да е образована и добре възпитана. да знае как да се държи. да изглежда добре  - да е поддържана, подходящо облечена...
....и това, обикновено е генетично заложено...

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Някои просто се раждат такива и не можеш да разбереш откъде са.
Други са така възпитани и израсли.  
Удоволствие е да видиш такава жена

# 5
  • Мнения: 11 607
Жената от класа....за мен жена от класа е такава,когато и жените се обръщат след нея......Не е казано да е красива, богата, известна и пр...просто обаянието и витае около нея и ти - искаш - не искаш - да се обърнеш след нея......

Мъжете се обръщат почти след всяка жена, но жена...трудно! така че ако и жена се обърне - значи жената си заслужава...Каква ще е като цяло, незнам, но знам,че ще е стойностна!

# 6
  • Мнения: 6 167
Ето такива въпроси ме мъчат и ще се радвам да споделим.


не се мъчи, жената от класа се разпознава от километри и не влиза в класификации.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Те, мъжете, след такава жена не биха се обърнали, щото тя провокира определено поведение, си мисля.

# 8
  • Мнения: 4 111
За мен -
жена от класа е интелигентна, бранеща позициите си културно, без ругатни, умна, съобразителна и точна. Външен вид - поддържана, но не кокона. Никакви крайности.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Ето такива въпроси ме мъчат и ще се радвам да споделим.


не се мъчи, жената от класа се разпознава от километри и не влиза в класификации.
Е, поне малко, толкова въпроси ме мъчат напоследък...
Смешното е, когато се опитват да бъдат такива, но нищо не може да накара хората да си го помислят.
Утре ( спи ми се , а и Мериан има имен ден утре и ще ми е напрегнато), ще дам два примера  -съвсем истински, но толкова шокиращи, че...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 750
В повечето случаи такива жени са възпитавани в такава среда. След възпитанието идват интелигентността и излъчването. Поведение, изразяване, маниери, осанка - всичко в такъв тип жени говори за класа. Изключвам префърцуненото и позьорско поведение.
Ти познаваш ли такива жени?

# 11
  • Мнения: 2 849
Жената от класа се ражда такава .

# 12
  • Мнения: 216
Според мен за да си от класа единствено държанието определя, простаци с пари- да ги ринеш, Дипломи- я изкарал q- купил, и дори на теория да си много образован има NERDS( задръстени зубъри) които нямат грам класа, възпитание, дали от филми, или от родители, или от други книжки е най-важното а това какво ядеш няма нищо общо, важно е да имаш мярка а какво имаш в портфейла- си е твоя работа

# 13
  • Мнения: 3 423
И кво сега, само аз ли ще се престраша
пак да си призная, че съм жена от класа.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
И едно цвете стига, за да украси сламник.

Общи условия

Активация на акаунт