Мартенските МАМИ най-ще са засмяни,с бели и червени бебенца новородени!

  • 11 270
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Взаимствам заглавието на новата ни темичка от нашата мартенска мама. Как сте вече милички. Започнахте ли да пълнеете вече... Grinning
Тъй като повечето ни бебоци ще бъдат рибки ето нещо в този ред на мисли.





.       
mariq_79_   
   iliqna22               
                                                                                                 
 
.       
spirit


.       
Kerryusa
myran
evil
 
 
 
.
Ani 77
Janett


.
Славундер
tanitaia


.
аз


.
Kalina78
foti


.
Diana
вярата


.
anina
ането
lorisita
peps791223


.
MILINI



.
boomerang


.
ДиянаГ


.
Диана К
Andjela81
Дея*

.
wiwi
nefertity


.
mimeto-rz
евето
vivi_an

.
mariel
Къдри4ка
KikiNiki


.
roniboni
kali_k


.
Julls


.
angelfish
sladka_blondinka


.
ger4opiper4o
kalina M


.
OLYMPIA


.
Ma_ma
Polim


.
Били


.
eses
Пролетната_Фея


.
kalli

За сега си имаме 47 мами!!!

Нашите снимки
 www.snimka.bg с потребителско име mart2008 и парола 2008

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 15:39 от spirit

# 1
  • Тук и там
  • Мнения: 97
За мое съжаление - пълнея  Weary
То е ясно, че ще си дундавея, ама вес се надявах да е по-нататък  smile3506
За сметка на това поне не мога да кажа, че ми се яде нещо по-различно
отколкота в нормално състояние, за радост на приятеля ми
/който обаче тича като кученце като кажа, че ми се е прияло нещо на момента newsm62 /
Дано и в бъдеще нещата да си останат така - без абсолютно никакви оплаквания /чукам на дърво/
и да запомня първата си бременност само с повечкото килограми  newsm47

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте Сладурки Simple Smile

Не съм писала отдавна щото няма нищо различно при мен, но пък си ви чета по цял ден и усещам че това е голяма краста щото като нямах нет един ден и ми беше много гадно, че не мога да видя кой е писал и какво се случва с вас!
Аз за сега като че ли не съм напълняла /или поне така се надявам Wink/ обаче вече имам малка пупа, която много си ме радва! Тя може да е и от папането щото такъв апетит имам че не е истина! По цял ден ям! Аз по принцип съм си лакомчо ама това не се търпи! Ако мога постоянно да ям ще съм най-добре! Не ми става лошо, яде си ми се всичко, само сладко не ми се дояжда! Така че не знам до кога ще задържа тия килограми - май няма да е задълго!
Другата седмица съм на лекар и нямам търпение вече да видя как се развиват нещата! А относно седмиците - е наистина минават ужасно бавно! И аз вече искам да си имам тумбак с който да си се перча пред всички!
Днес отидох на църква, че нали е Голяма Богородица. Наръсих се със светена вода и тумбачето наръсих! Дано Богородица ни закриля всички! newsm17
Много целувки на всички   love001  и весел и усмихнат ден от мен!

# 3
  • Мнения: 1 037
Взаимствам заглавието на новата ни темичка от нашата мартенска мама. Как сте вече милички. Започнахте ли да пълнеете вече... Grinning
Мисля,че ще е хубаво да поукрасим темичката и да се оправи списъчето с чакащите бебчета,мами Peace
По въпроса с пълнеенето качила съм 1 кг. откакто поспря да ми се гади,добре ще е по килограм за всеки месец Laughing ама надали... Flutter
Не на последно място ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!:bouquet: Днес ходихме на църква и попа ни благослови със светено "масло" Simple SmileНека Богородица даде здраве на всички нас и семействата ни newsm17

# 4
  • Мнения: 2 132
Аз още не съм надебеляла. Кантара все ме показва под 50 Grinning Приятеля ми преди ме харесваше , а сега ми вика че съм била много слаба и трябвало повече да ям заради бебето Grinning Дали по- слабите майки качват повече кг по време на бременността?
Апетита ми е все така повреден. Има малко подобрение от предната седмица. Тогава ми се ядяха само тестени закуски, хляб и картофки Grinning Сега хапвам повечко неща.
Чакам с нетърпение да отида след 1 седмица на лекар и да видя дали ще се види нещо Grinning

То вярно днес е празник. Честито на всички и да ви ръсят и за мен като отивате на църква, че тука в тоя Лондон няма кой да ме поръси със светена вода Laughing

# 5
  • Мнения: 240
Взаимствам заглавието на новата ни темичка от нашата мартенска мама. Как сте вече милички. Започнахте ли да пълнеете вече... Grinning
Мисля,че ще е хубаво да поукрасим темичката и да се оправи списъчето с чакащите бебчета,мами Peace
По въпроса с пълнеенето качила съм 1 кг. откакто поспря да ми се гади,добре ще е по килограм за всеки месец Laughing ама надали... Flutter
Не на последно място ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!:bouquet: Днес ходихме на църква и попа ни благослови със светено "масло" Simple SmileНека Богородица даде здраве на всички нас и семействата ни newsm17

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИЧКИ И ОТ МЕН!
На мен страшно много ми се иска да я поукрасим, но нямам никаква представа как да го направя. newsm78 На февруарските мамчета например е прекрасно направено.
Ама и аз съм един компютърен гений.   EmbarassedМного съжалявам. Sad

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 15:34 от spirit

# 6
  • Мнения: 135
Много хубаво заглавие на новата ни темичка.

Знаете ли , че гаденето, и повръщането ми намаляват чуствам се по свежа и по- неуморена.
Вече см 10 седмица и ми се струва рано да спират. Но любимия  ми вика еее не се притеснявай организма почва да свиква и затова всичко леко полеко отщумява. Сякаш е доктор хй хй хй Joy

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте! Записвам се да следя и тази темичка, не пиша много, защото още съм в Гърция и ми е бавен нета, но ви чета.
Моят съпруг се казва Мариос и днес празнува имен ден (поне тук, в Гърция).
Късмет на всички от мен!

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честит Имен Ден на всички празнуващи!
OLYMPIA, да ти е жив и здрав съпруга, много да те обича и да те радва!
Аз не съм била на лекар от миналият понеделник и сега нямам търпение да дойде петък (тогава отново съм на лекар) В момента цялата съм напрегната дали всичко е наред...
Късмет и много здраве на всички  bouquet

# 9
  • Мнения: 240
А аз днес бях при доки. Видяхме бебчо. Вече е съвсем оформен. Видяхме главичката, телцето, ръчичките и дори как риташе с крачетата. Много, много вълнуващо. За първи път видях всичко това.
Сега чак другия месец ще ходим пак.

# 10
  • Тук и там
  • Мнения: 97
...Аз не съм била на лекар от миналият понеделник и сега нямам търпение да дойде петък (тогава отново съм на лекар) В момента цялата съм напрегната дали всичко е наред...

Diana, ти през 2 седмици ли си на прегледи?
Защото аз досега съм била на два, като в края на месеца съм на следващ преглед  smile3506

# 11
  • Мнения: 69
...Аз не съм била на лекар от миналият понеделник и сега нямам търпение да дойде петък (тогава отново съм на лекар) В момента цялата съм напрегната дали всичко е наред...

Diana, ти през 2 седмици ли си на прегледи?
Защото аз досега съм била на два, като в края на месеца съм на следващ преглед  smile3506

аз пък съм била само на един Sad

anina и аз това споделих в края на предишната темичка ... от няколко дни се чувствам добре, не ми е така лошо .... не че искам да ми е лошо, ама чак се притеснявам - не е ли рано да отминават?!

п.п. ... аз даже съм само в 9-та

# 12
  • Мнения: 326
На мен не ми се гади от 2-3 дни. Освен това се чувствам по-свежа, не ми се спи както преди. Вече не заспивам в 9,00 ч., а издържам до 10,30-11,00.  newsm78 Иначе по цял ден ям нещо. В петък съм на преглед и изследвания и ще питам дали това е нормално. Въпреки, че ме успокоява това, че и при вас гаденето отшумява.

# 13
  • Мнения: 1 369
Да се запиша и аз в новата темичка.  И за протокола да отбележа,че и аз тия дни се чувствам малко по-добре сутрин. Обаче още съм доста чувствителна на миризми. Иначе апетита си ми е много добре /не че е имало период,в който да не е.../. Според днешния ехографски преглед, термина ми излезе на 19.Март. По моите сметки трябва да е 23 Март. Но всъщност това едва ли има някакво значение,понеже/живот и здраве/ секциото няма да ме подмине...Колкото и да съм против него,не бих рискувала да раждам нормално година и половина след предишно секцио. А и няма да се намери такъв ентусиаст-лекар да се нагърби със задачата.
 Отново честит празник на всички:)  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 751
Момичета, помагайте!  Cry Cry Cry
Не мога вече да издържам това постоянно гадене и повръщане. Не мога нищо да ям, само лежа  Cry Cry Cry Омръзнаха ми сухари, печени филии и прочее...
Как да се преборя с повръщането?  Sick
Понякога рухвам психически. Тая седмица ми помагат бабите, но другата не знам как ще се справям с детето си  Cry
Трябва някак да се стегна...как....
Докога продължава това?  Tired

П.С. Пишете ме за 31ви март в списъка... Още не ми е определен точен термин, но ще се ражда март, понеже съм с планирано секцио...

Общи условия

Активация на акаунт