Писна ми!!! Не мога да намеря едно клипче! Help!

  • 586
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Моля някой да ми помогне, защото аз вече откачам и приличам на зомби!! Преди 2 години, т.е. 2005г се навършваха 200г от рождението на Ханс кристиян Андерсен и по този повод имаше чествания и по канал 1 бяха излъчили много хубав спектакъл "Once Upon A Time", в него различни певци и артисти представяха, в кратки филмчета, някои от най-известните му приказки. Най ме впечатли изпълнението на Жан-Мишел Жар за приказката "Сянката".много се надявам някой да знае откъде мога да изтегля или този откъс, или целия концерт Praynig Praynigкъде ли не търсих!!Никъде не намерих!! Praynig Praynig

# 1
Пуснах ти един линк на ли4ни, дано  е това, което тарси6.
Simple Smile

# 2
  • Мнения: 19
Погледни в DC++ или Emule Peace Успех

# 3
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Мерси   miragh,това е което търсих. Ако някой друг се заинтересува ще препратя линка на лични Hug Hug

# 4
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Дайте го тук линка де. Каква е тази потайност. Rolling Eyes

# 5
 ooooh!Моля някой да ми напише как се пуска линк! JoyНе се смейте ,а помогнете! EmbarassedЩе чакам! newsm78

# 6
# 7
 
   АЗ СЪМ ДРУГ,ПИТАЩ ПО ПРИНЦИП КАК СЕ ПУСКА ЛИНК,А НЕ ОПРЕДЕЛЕН ЛИНК.????? ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ #Crazy newsm78

# 8
  • Мнения: 977

   АЗ СЪМ ДРУГ,ПИТАЩ ПО ПРИНЦИП КАК СЕ ПУСКА ЛИНК,А НЕ ОПРЕДЕЛЕН ЛИНК.????? ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ #Crazy newsm78

Виж тук

# 9
 :party  mishelle ,голямо добро направи,благодаря!Ако си именячка  - да си жива и здрава,ако не ПАК !Здраве и  късмет.   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт