С или без

  • 2 756
  • 71
  •   1
Отговори

Анкета

Като отивате на почивка

Опции:

  • Мнения: 920
Взимате ли лапа-топи?

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 516
На почивките спирам дори мобилния си. Абсолютен офлайн съм отвсякъде.

# 4
  • Мнения: 6 417
Аз ходя на почивка да си почина от лапи-топи.  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 5 577
На почивките спирам дори мобилния си. Абсолютен офлайн съм отвсякъде.

Абсолютно, и аз.

# 6
  • Мнения: 1 299
Нито лаптопа взимам, нито служебния телефон....личния също изключвам...Може да почна да си влача лаптопа, за да имам къде да изпразвам картата на фотоапарата и да почвам отначало

# 7
  • Мнения: 216
Разбира се че да, дори имаме трансформатор за колата, че ни предстои да попътуваме повече това лято, пак и с моите хиляди снимки- 2*2ГБ карти няма да ми стигнат ooooh!

# 8
  • Мнения: 6 417
Нито лаптопа взимам, нито служебния телефон....личния също изключвам...Може да почна да си влача лаптопа, за да имам къде да изпразвам картата на фотоапарата и да почвам отначало
В един хотел (не е на Монда, естествено), някаква туристка влезе в Интернет залата и попита:"Къде мога да си източа апарата?" и показваше цифровия си апарат. Явно искаше да си свали снимките.  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Естесссссссссссссссствено!

# 10
  • Мнения: 1 299
Нито лаптопа взимам, нито служебния телефон....личния също изключвам...Може да почна да си влача лаптопа, за да имам къде да изпразвам картата на фотоапарата и да почвам отначало
В един хотел (не е на Монда, естествено), някаква туристка влезе в Интернет залата и попита:"Къде мога да си източа апарата?" и показваше цифровия си апарат. Явно искаше да си свали снимките.  newsm78
Мда, в един хостел съм чакала на опашка и аз да "източа" моя (имаше само едно PC). Тогава се замислих дали да не почна да си нося лапатопа с мен.... още се чудя...не ми се мъкне...

# 11
  • Мнения: 25 444
Не, защото нямам такъв.
Затова, между другото, не ходя на почивка!  Naughty  Joy

# 12
  • Мнения: 46 434
Не, защото нямам такъв ...

И аз Laughing

Иначе сигурно бих го взимала  Simple Smile разтоварва ме, а не обратното  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 750
Не,не,не и пак не!

Общи условия

Активация на акаунт