онази боя за коса...

  • 1 021
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Момичета, как се казваше онази боя за коса която без изсветляване ставал по-светъл цвят? Рекламират я...само два цвята - нещо като червено и лешник  Blush

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Palette XXL?

# 2
  • Мнения: 983
Ооо, danibaby , благодаря ти много   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 537
Не е XXL,Палете Рейдиънс е /в лилаво мисля,че беше/, ама на английски незнам точно как се пише

# 4
  • Мнения: 1 111
  Palette RADIANCE, серия на Palette ICC, има два червени цвята, един кафяв и един виолетов.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
И има ли ефект? Някоя ползвал ли я е, че и аз  се интересувам? Blush

# 6
  • Мнения: 6 958
  Palette RADIANCE, серия на Palette ICC, има два червени цвята, един кафяв и един виолетов.

Да точно тази е!  Peace

За мен са глупост тези бои, но мнения различни  Peace

# 7
  • Мнения: 983
Вчера я пробвах, фиризьор ме боядиса и се получи това, което исках. По принцип косата ми е тъмно кестенява, не се бях боядисвала от около 2 години, т.е. бях на естествената си основа. Цвета се получи  Peace

# 8
  • Мнения: 105
Съмняват ме и мен ..  Thinking А с моята черна коса дали може да се получи нещо?  Rolling Eyes

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
Съмняват ме и мен ..  Thinking А с моята черна коса дали може да се получи нещо?  Rolling Eyes
Ако си боядисана едва ли,но виж при ivanah е бил естествен цвета и затова се е получило.Така мисля Thinking
ivanah,и в крайна сметка коя боя ползва,ххл-а или Рейдиънс?

# 10
  • Мнения: 983
Рейдиънс  Peace

# 11
  • Мнения: 1 250
Сестра ми се боядисваше години наред червена. Реши да пробва с тази. Стана много светло червено и падна светкавично бързо, като остави неприятни оранжеви оттенъци след себе си.

Общи условия

Активация на акаунт