Мнения за детска ясла "Щурче" - гр. Варна

  • 3 985
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,майчета!
От вчера моята малка сладуранка я водя за по 2 часа на ясла.И всички,които са минали по този път знаят,колко ми е напрегнато и ревливо.Искам да знам отговорите на много въпроси,като: Грижат ли се добре за дечицата?Хранят ли ги?Забавляват ли ги?Ако плачат как ги успокояват и въобще успокояват ли ги? Много неща искам да знам,но няма кой да ми каже.
Моля ,ако има тук мами на дечица от тази ясла,нека споделят./Рая е в трета група./
Благодаря предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11
На мен тепърва ми предстои да запиша Ива там и не мога да ти бъда полезна,но моля,кажи доволна ли си от яслата-отношение към детето,обстановка,чистота,колко са децата в група?

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Е, честно, избрала си яслата, записала си детето там, вече го водиш и искаш чуждо мнение  newsm78 Как го взе това решение преди?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Моята дъщеря ходи една година там преди градината. Нямам оплаквания, нищо тревожно не се случи. Единственото което се сещам като минус е това, че не излизаха редовно на двора но за това вина имаха част от майките с вечните си претенции за Т, налягане и влажност при която децата им няма да 'настинат'.

Общи условия

Активация на акаунт