Момиченцата се гледали по-лесно?!!!

  • 1 998
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Мами,я споделете от личен опит,дали при вас е било валидно горното твърдение?!!И промени ли се нрава на вече порастналите ви госпожици в сравнение с бебешорската възраст?
Нашата Александра е 4-месечна,но е доста буйна и своенравна още отсега.Какво ли щеше да стане,ако имах момче! Stuck Out Tongue

# 1
  • Мнения: 3 611
Няма раzлика момиче-момче. Все са си деца- някои по буйни, някои по- тихи...

Бтв темата не е zа клюкарника Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 3 847
Това е Божа работа. Моят син е на година и 4 месеца и е добро и послушно дете (пу-пу. Да не ни е уроки.). Аз съм проходила на 9 месеца и на година и 3 месеца съм се качвала на най-високата пързалка и на най-опасните катерушки. Даже си спомням, как пързалката ми изглеждаше голяма като магистрала и ужасяващо стръмна.

Зависи от характера и темперамента на детето. Както и от строгостта и примера на родителите.

# 3
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Raya
... и на година и 3 месеца съм се качвала на най-високата пързалка и на най-опасните катерушки. Даже си спомням, как пързалката ми изглеждаше голяма като магистрала и ужасяващо стръмна.


Имаш спомени от такава въzраст  Shocked

  Бре smile3506

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Принципно:
 Arrow 90% от момчетата са буйни и 10% са кротки;
 Arrow 90% от момичетата са кротки и 10% са буйни.

Разбира се, това е само статистика...макар при мен да се оказва 100% вярна  Flutter

# 5
  • Мнения: 2 792
Ей това е едно от нещата, който винаги са ме вбесявали като ги чуя, наистина много се дразня от подобни класификации Imp  Imp  Imp .
Децата са си деца, всеки и има характер, но това няма нищо общо с полът, при мен и двамата бяха страхотни бебета, проходиха сравнително рано към 10 месец, въпреки мойте надежди Момчил да потвърди разбирането, че момчетата са по-бавно равиващи се Rolling Eyes (винаги съм завиждала на майки, който могат да си седнат в градинката спокойно с 7-8месечно детенце в количката Rolling Eyes ).
 Сега като са по-големи различията между тях са свързани с характерите им, Димана е много смела и безстрашна, виси с надолу главата по катерушки и др. такива, докато Момчил е голям бъзльо Mr. Green
 И какво по-дяволите означава, лесно гледане на дете-трудно гледане на дете Confused: За мен тези изказвания се правят от хора склонни да брънкат по принцип Sign Exclamation

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
мисля, че няма такова нещо като "момиченца се гледали по-лесно"
за мойта щерка една приятелка казва "с такова момиченце не ти трябва син" Simple Smile демек луда е за две момчета Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Няма такова нещо!

# 8
  • Мнения: 142
Ама някои от вас или не четат като хората написаното,или много им допада да си показват културата чрез заяждане! #Bad Talk  Не мисля обаче,че мястото е точно тук,малко се пообъркали адреса! ooooh! И така,да доуточня някои неща:1.Не аз съм измислила това твърдение.Чувала съм го от много места ; 2.Въпроса ми е продиктуван от чисто любопитство дали има някаква зависимост между характера на едно дете-като бебе и вече поотраснало и 3.Не виждам смисъл да се отрича това или онова мнение,въпросът ми е зададен твърде конкретно-който има наблюдения-да сподели!

# 9
  • Мнения: 293
Според мен няма разлика дали е момиче или момче. Както има много кротки момчета и момичета така има и много буйни. Няма по-лесно гледане на едно дете.

# 10
  • Мнения: 2 792
Тъй като писах по темата, искам да уточня, не съм се заяждала, даже не виждам някой да го е правил Rolling Eyes .В отговора си визирах самата констатация и разбира се не мисля, че това е твое изказване . А бе честно не разбрах защо си мислиш, че някой се заяжда Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 394
Ами да ти кажа, Стела е просто необуздаема-в сравнение с момченцата на тукашни приятелки, тя е просто "дете ,което не стои на едно място и едва ли ще се спре един ден". Направо е "изсмуквоенергитечно"същество, което "само говори, смее се,вика, пищи, лапа всичко,дращи,.....прочие екстри". Тоест "моето момиченце" Stuck Out TongueНо аз и такава си я обичкам!

# 12
  • Мнения: 3 562
Ради е различна - когато сме навън сред непознати се срамува, а в къще ми "взима здравето". От майка ми знам, че съм била много буйна като малка, но след като съм тръгнала на училище - нямали проблеми с мен Thinking
Кой знае, как ще се изгради характера на едно дете - толкова много неща влияят Thinking В началото лудуват, а като отраснат са по-спокойни и обратно. От друга страна си имам едно комшийче, което си беше и си остана дивак #Milti  #Milti  #Milti

# 13
  • Мнения: 431
Каквото ще да е  що го гледам то само да стане......

# 14
  • София
  • Мнения: 660
Според мен момиченцата са доста по-капризни по отношение на дрешки и аксесоари,а момченцата по-палави. Въпреки,че и моята "лъвица" е много палава- краката са и все сини.
 Еднакво трудно е да възпитаваш детето си- без значение дали е момче или момиче. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт