Почивна база "Сушина" на язовир Тича

  • 6 681
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 884
Здравейте! Понеже съм бременна, реших тази година да почивам на сянка, на планина, а на язовир се спряхме, защото останалите двама членове на семейството са заклети рибари. Видях този комплекс в нета, обадих се ,запазих две бунгала едно до друго, и като за начало не искаха да предплатя, или да изпратя капаро-просто трябваше да звъня по телефона 4 седмици подред, за да потвърждавам.Когато пристигнахме, селенията продължи-калните шезлонги бяха направо под охрана на собственика, бунгалата и обзавеждането не бяха виждали сапунче поне от 2 лета, паяжини, криви алеи, метални ръждясали маси , останали от някой соц-ресторант, по два изгнили стола в едно 5 -местно бунгало, треви и изсъхнали трънки вместо градинки ,например, собственик, който ако не беше зает да мести шезлонга си от сянка на сянка, ни караше да прибираме децата си по бунгалата, защото сега, представете си, ще си разхожда овчарките.Мисля, че този човек си почиваше по-качествено от нас , уж почиващите, а за него имаше толкова много работа...Ние по принцип не търсехме лукс, него си го оставихме в къщи, но на това място нещата опираха до хигиена. Гнусих се през цялото време-от мизерните одеялца, през които можеше вестник да се чете, до висящите над главите ни лястовичи гнезда, които тук са на особена почит, нищо че често падат разни изненадки от там. Ако знаех към коя служба да се обърна, за да му направят проверка на този човек, вече да съм го направила-сигурно ще затворят комплекса за вечни времена. Иначе жалко за природата-прекрасна е !

# 1
  • Мнения: 393
Преди 8-10 години не беше така, там беше място наистина за качествена почивка. Това което разказваш е наистина ужасяващо и аз честно казано дори и платила не бих останала там. А отношението на собственика е просто  #Cussing out И аз не знам към кого да се обърнеш за съдействие, но това не може да се нарече почивна станция. Заслужават да бъде закрита, но коя служба се занимава с тези случаи  newsm78 Дано няма повече излъгани хора защото човек си дава парите и иска почивка а какво получава  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 884
Първите дни си мислех, че човекът, който е там , е просто някакъв управител, не че това оправдава безотговорността му, но после разбрах, че това е баш собственикът от 10 години насам. Вероятно ти си била там, преди той да поеме собствеността.

Общи условия

Активация на акаунт