Който разбира тука се спира

  • 497
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 864
Мами,днес мъжът ми вдигна бебка за ръчичките и я сложи да седне  newsm61.Казах му,че е още много малка а той ми философства:"Тогава как седяла в кенгуруто,нали пак цялата тежъст и отивала на дупето".
Молбата ми е да му обясните едно хубаво за какво става въпрос,защото мен не ме слуша

# 1
  • Мнения: 8 242
Как на 3 месеца да сяда бе  ooooh!
Опряна облегната в скута по-може, ама седнала  Shocked

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
За момиченцата съм чела че по-късно се слагат да седнат/след 6м/,заради тазовите кости.

# 3
  • Мнения: 864
Няма ли кой да му изнесе една дълга лекция?

# 4
  • Мнения: 4 111
С това заглавие помислих, че разглеждам клюкарника.
На въпроса - много е рано да сяда.

# 5
  • Мнения: 3 695
Няма ли кой да му изнесе една дълга лекция?
Не ходихте ли на ортопед 1-я - 2-я месец? Там я изнасят тази лекция подробно!
Заглавието не е коректно!

# 6
  • Мнения: 526
Как на 3 месеца да сяда бе  ooooh!
Опряна облегната в скута по-може, ама седнала  Shocked
Peace
Много е рано за толкова малка бебка.

# 7
  • Мнения: 438
Мами,днес мъжът ми вдигна бебка за ръчичките и я сложи да седне  newsm61.Казах му,че е още много малка а той ми философства:"Тогава как седяла в кенгуруто,нали пак цялата тежъст и отивала на дупето".
Молбата ми е да му обясните едно хубаво за какво става въпрос,защото мен не ме слуша


Искам да ти кажа, че той и нашия татко философства доста често,явно мъжете са си такива!  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
Мами,днес мъжът ми вдигна бебка за ръчичките и я сложи да седне  newsm61.Казах му,че е още много малка а той ми философства:"Тогава как седяла в кенгуруто,нали пак цялата тежъст и отивала на дупето".

той прави ли разлика между "виси в кенгуруто" и "седи на таза си"? явно не.
в кенгуруто се виси, не се седи и натоварване на гърба и таза няма. при седенето има такова натоварване, каквото крехките бебешки кости не могат и не бива да понасят.

и изобщо, таткото ли ще те учи как да си гледаш детето? чел е книги по въпроса, завършил е медицина или просто е от типа "аз знам всичко"? Simple Smile

също така обясни на таткото, че бебе не се вдига за ръчичките. вдига се под мишниците.

Общи условия

Активация на акаунт