Кой колко бутна...?

  • 3 590
  • 86
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Да си сверим часовниците. Имам предвид кой колко кихна така да се каже на лекарят, който ви изражда?
Става въпрос за избор на лекар и сумата за която въпросното светило се ангажира.
Интересувам се предимно за лекари във Варна Wink

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
300-секцио,но не е във Варна

# 2
  • Мнения: 5 393
За София.Николко.Планово секцио. Peace

# 3
  • Мнения: 8 242
Николко. Не съм се уговаряла - раждах нормално с екипа, който беше на смяна.
Мразя да "бутам"  #Cussing out

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Забравих да добавя секцио по свое желание, но и други отговори ще са ми от полза Grinning

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не съм "бутнала", направо си ме изнудиха ooooh!
250 лв секцио, но не във Варна

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Николко. Не съм се уговаряла - раждах нормално с екипа, който беше на смяна.
Мразя да "бутам"  #Cussing out

То и аз не обичам, ама съм решила този вариант и няма друг начин.

# 7
  • Мнения: 48
Не може да се каже бутане защото ,първо аз поисках да раждам точно при този доктор и ходих през цялата бременност на частно при него.А за самото раждане на доктора 280 лв,епидурална 90 лв.,за вип стая,на акушерката и санитарката отделно.Но за второто живот и здраве без да му мисля пак ще си раждам при него с тази разлика,че сега работи в СЕЛЕНА и не знам колко ще струва,но съм страшно доволна ,така че колкото и да е  ще си заслужава. Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Определено не съм "бутнала" пари. Дадох от благодарност!
Бях категорична, че ще раждам с операция. Лекарката ми настояваше за нормално, но не успя да излезе на глава с мен. Благодарна съм й, че по никакъв начин не ми намекна за пари, по всяко време на денонощието ми вдигаше личния си телефон. След като мина операцията ме взимаше да си говорим в нейната стая вечер. Раждах в държавна болница и останах само заради нея. Дадох й 500 лв. Анестезиолог също си избрах аз. На него:150. На целия операционен екип направихме почерпка. В следродилно като тръгвах им занесох 2 огромни торти. Но никой освен една супер нагла санитарка не си е правил устата за пари. На санитарката, между другото, заради отвратителното й нахалство не дадох и стотинка! Но всичко това е защото аз исках! За мое и на детето ми здраве!

# 9
  • Мнения: 4 111
В частна клиника в Русе  - по ценоразпис , без "бутане" - 930 лв
(секцио + инжекцията анти Д гамаглобулин).

# 10
  • Мнения: 274
150 лв. нормално, но не в Варна

# 11
  • Мнения: 4 965
Секцио, по взаимно съгласие  Mr. Green, при шефката на родилно отделение, в самостоятелна стая - нищо не платих, не "бутнах", не "кихнах" /е, бях "тежък случай" и шефката не посмя да се довери на никой друг, за да не ни "изпуснат"/.

# 12
  • Мнения: 1 251
Аз родих секцио /наложи се в процеса на раждане/ и платих ОФИЦИАЛНО 750 лева в частна клиника в Пловдив-СЕЛЕНА се казва. Отидох в болницата само с едни чехли, хавлия, паста и четка за зъби. Всичко друго-екипа от доктори, упойка, обезболяващи, дрехи на бебо, храна /от елитен ресторант в Пловдив-по твое желание всеки ден минават да те питат какво искаш за обяд от менюто на ресторанта/, памперси, дамски превръзки и всичко което се сетите влиза в ценат от 750 лева. За мен си струваше всяка една стотинка. Интересно ми е колко пари се дават ако си платиш на лекаря и отделно се подготвиш за 4-5 дневен престой в болницата с бебето? newsm78

# 13
  • Мнения: 3 356
Платих триста,в София,нормално раждане.Съвсем доброволно,не са ми определяли точна сума,колкото преценя.Пак бих му дала,изключително съм доволна.

# 14
  • Мнения: 2 950
Не съм давала нищо на ръка. Платих си за избор на лекар и ВИП зала за раждане на касата на болницата!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт