Какво да очаквам - предизвикано раждане при преносване?

  • 779
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Преносвам 6 ден. Ако и нощес не родя, утре ме приемат за предизвикване на раждане чрез система. Моля ви мами, ако сте минавали по този път кажете какво да очаквам.  Peace

# 1
  • Мнения: 503
На 6 ден(след преносване) ми сложиха система и родих за 5часа! Пожелавам ти леко раждане и прекрасно бебче   bouquet

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 49
Здравей.Не се притеснявай.Аз преносвах 3 дена и ме сложиха на система. Родих 9 часа след системата. Нищо страшно няма.Късмет и леко раждане,И да се похвалиш!!!

# 3
  • Мнения: 1 712
На 7 ден от преносването ме вкараха в болница,там лежах още 7 дни и тогава ми предизвикаха раждане и родих за 5 часа.Късмет и леко раждане.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Преносих 9 дена, на 7мия ме приеха в болница. Сложиха ми система на 3тия ден от престоя, родих след 6 часа.

# 5
  • Мнения: 188
А какво става след като ти сложат системата, знам че почват контракции, но те ли предизвикват разкритието или докторът го прави. Днес ми правиха някаква процедура, но тя беше толкова болезнена че не разбрах точно какво ми правят, май беше нещо за да почне родов процес или да получа контракции, не разбрах newsm78. Изживяването беше кошмарно, щом не можах да си сдържа виковете Embarassed. Надявам се да не се повтори и за това питам дали и утре не ме очаква подобно нещо Sad

# 6
  • Мнения: 1 172
На мен ми сложиха таблетка за предизвикване - една четвърт се поставя вагинално и една четвърт се смуче под езика.След 3 часа горе-долу почват леките контракции.При мен обаче се наложи секцио по спешност,но съм чувала от познати,че при предизвикване със система било много гадно и болезнено.Не знам какво имат предвид,не съм се интересувала с подробности,но с таблетката до започване на контракциите нямах никакви оплаквания - изгледах един филм,взех си душ и тръгнах към родилното.Една приятелка роди след мен пак с таблетка,но естествено раждане,с упойка, нищо не е разбрала,беше много доволна.От започването на контракциите до появата на бебето минали 6 часа.

Общи условия

Активация на акаунт