как да премеря на бебето температурата

  • 2 313
  • 35
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
с обикновен живачен термометър,знам в дупето,но колко време се държи и до къде да го пъхна,а с дигитален може ли под мишницата.

# 1
  • Мнения: 1 233
Аз мерех на дъщеря ми с обикновен живачен в дупето. Държах го около минута-две, докато спре да се движи живачния стълб. И после махаш 5 десети Peace

# 2
  • Мнения: 5 026
Аз меря само с дигитален под мишницата. Ако мериш в дупето,там показва с няколко десети повече.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
И с живачен става под мишницата-аз,така меря температурата Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Мерех/и сега така меря/ с живачен под мишницата.Чакам 5 минути.

# 5
  • Мнения: 11 003
Досега съм мерила само в дупето, чакам 3-4 минути.

# 6
  • Мнения: 130
Или с живачен в дупето като слагаш бебчето леко настрани и го вкарваш до края на тънката част.Държиш докато не спре да се движи живака 2-3 минути. Махаш 5 десети( ако е 37.5 значи t е 37 градуса/. Аз меря с електронен под мишницата-става по-бързо и лесно просто трябва да внимаваш острото на термометъра да е по средата на ямката под мишницата.

# 7
Меря я с живачен термометър под мишницата докато го храня защото тогава не шава. Чакам 5 минути. Имам и дигитален ама нещо не му вярвам.

# 8
  • Мнения: 1 541
Меря с термометър за уше....най- бързо става така, но пък има мнения, че не е много точно  Thinking
За живачен в дупето- не е ли много дисконфортно за детето?! По- добре под мишничката с дигитален в този случай.

# 9
  • Мнения: 1 044
В дупето, с дигитален-става за за секунди. Аз знам че така е най-точно. От резултата махаш 5 десети-37,5=37.

# 10
  • Мнения: 1 092
според мен дигиталните не са много точни затова меря с живачен под мишницата Peace

# 11
  • Мнения: 689
Аз мерех на дъщеря ми с обикновен живачен в дупето. Държах го около минута-две, докато спре да се движи живачния стълб. И после махаш 5 десети Peace
Peace
И аз така.

# 12
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
измерих я с живачен под мишницата и беше 37 значи ли това,че има температура newsm78

# 13
  • Мнения: 1 233
37 беше след като махна 5 десети, така ли? 37 е нормална температура зе бебе.

# 14
  • Мнения: 3 069
С обикновен живачен по мишницата.
Така му я меря от самото начало, след изписването.

Общи условия

Активация на акаунт