запушен нос

  • 4 806
  • 30
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 691
Дайте някоя бабина рецпта за запушен нос. Сещам се за солен разтвор но как точно се правеше не помня

# 1
  • Мнения: 288
Сложи си капки за нос  Виброцил, няма да навредят на бебето, щом ги изписват на новородени

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моя позната си слага в носа мед и ракия, нанася ги с клечка SickАко ти се опитва.............. Simple Smile

 Майка ми се лекува като си слага чесън в ноздрите................................. Confused Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 568
Виброцил!!!В/у дете не експериментирай!!!

# 4
  • Мнения: 192
И ние сме ползвали Виброцил,но не се сещатм от каква възраст.Казвали са ми много пъти,витамин"Ц"да капвам,но не съм пробвала никога Rolling Eyes.Но със или без капки,хремата продължава 7-10дни,понякога и по дълго.На мен съм си слагала ракияни тампони в носа,много ми помага Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 691
тези ракиини тампони се слагат само  вечер нали? и то цяла нощ....нали

# 6
  • Мнения: 1 986
  Капвала съм по няколко капки вит.С Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 5 183
тези ракиини тампони се слагат само  вечер нали? и то цяла нощ....нали

Е, 4ак пък цяла нощ  newsm78
Аз съм си слагала за няколко 4аса.
Помага и ментолов вазелин в носа.
А също и инхалатор4етата за нос ми помагат на мен много, но временно само.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 13:44 от МАЙКА

# 8
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз съм си слагала ванилия, има страхотен ефект. Топваш си малко на пръста или пък с клечка за уши и слагаш в носа.
В аптеките продават и морска вода, помага. Тонимер ползвам аз.
От капките за нос съм най-доволна от Муконазал, само не знам дали става за бременни.

# 9
  • Мнения: 288
Абе жената е бременна, няма да ги слага капките на бебето

# 10
  • Мнения: 5 026
Аз си капех Ксилометазолин.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 691
според вас ако си сложа тампони в носа със силна ракия и си намажа гърлото отвън, завия се добре-дали ще ми мине................малко на магия говоря но в събота съм на гинеколог и дотогава искам да съм "пушка"

# 12
Купи си от аптеката морски соли така се казват,дори на бебета ги дават.Аз в 5 месец имах проблем и само тези соли ми помогнаха.Не бих опитвала с ракия,мед и т.н.,че съм чувала за изгаряне на капиляри и промяна в рецепторите на обонянието.

# 13
  • Мнения: 145
Виброцила и аз съм го ползвала добър е,но също така сме ползвали и витамин С ампула,по 1/2 капки във всяка ноздра.Много помага и почиствайте носледно много добре склечките за ушенцата.
успех

# 14
  • Мнения: 1 233
Пробвай със Стеримар, аз съм си пръскала на мен и ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт