Два вида НАН2

  • 568
  • 9
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Забелязах, че на пазара има два вида НАН2, едното със сив капак е произведено в Швейцария, другото  с бял капак - в Испания.Външно кутиите са съвсем еднакви отпред, но в състава има различия.Попадали ли сте на такива и знаете ли кое е по-добро? Като консистенция също се различават. newsm78

# 1
  • Мнения: 503
И аз много се зачудих newsm78   Купувам от това на което попадна,поне за сега нямам оплакване!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Да, и аз така и никога не са ме питали от кой да ми дадат в магазина  ThinkingНай-вероятно нямат разлика, ама знам ли  newsm78

# 3
  • Мнения: 983
Вчера забелязах това. Помислих, че нещо съм в гршка, но не би...НАН 2, което е със сива капачка е по-ситно, наподобява едновремешното сухо мляко, някак по-трудно може човек да направи равна лъжичка..незнам дали разбирате какво искам да обясня. А това с бялата капачка като вид изобщо не се различава от НАН 1. На мен поне това ми направи впечатление  Peace

# 4
  • Мнения: 503
Аз дори си мислех,че си въобразявам! Laughing

# 5
  • Мнения: 858
Да забелязала съм и за капачките и консистенцията.Запитах в една аптека.Казаха ми,че едните вече нямало да ги внасят и тези със сивите капачки били новите,а другите се продавали до изчерпването им в мрежата.Дали е така?Не знам!

# 6
  • Мнения: 1 230
Ами последните пъти в склада, откъдето купувам имат само със сивите капачки... Засега нямам оплаквания  Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Вчера също питах в магазина и ми обясниха, че и друг път се е случвало от различни производители / т.е все Нестле, но в различни държави/ да имат малка разлика в консистенцията.Но като вкус бебето нямало да усети разлика. Thinking Това е...
Явно това със сивите капачки е новия внос и такова ще има занапред, а другото е до изчерпване на количеството. newsm78

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ами последните пъти в склада, откъдето купувам имат само със сивите капачки... Засега нямам оплаквания  Peace

и при мен така се получи

# 9
  • Мнения: 2 677
Забелязах, че едното е със сиви капачки, но не съм се заглеждала, че има разлики с другото. Попадам предимно на тези със сиви капачки и засега няма проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт