Стъкло за детска стая !!!

  • 1 406
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Сменяваме вратата на детската стая и ми се иска стъклото да бъде с някаква картинка. Ако имате идея къде правят такива стъкла съдействате.

# 1
  • Мнения: 133
Преди време, когато се интересувах от витражи, си записах този адрес: ул. Първа българска армия № 17, Орландовци. тел. 9366924 и 0888575825.
Не съм ходила там и не съм поръчвала. Записах си адреса с идеята да си сменя стъклата на вратите в къщи, но така и не им дойде времето.

от гугъла ми излезе това http://www.weeddesign.com/index.html и това http://www.kostov-painter.hit.bg/vitragi.htm

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 11:09 от STV

# 2
  • Мнения: 525
На мен ми трябва за детската стая, искаше ми се да бъде с някой анимационен герой.
STV благодаря ти

# 3
  • Мнения: 133
Ами това е същото. След като се рисува върху стъкло, каквото си поръчаш - такова ще трябва да ти изработят.  Виждала съм витражи с цветя, птици, икони.

Разбира се ако не търсиш фолио, което да се залепя върху стъкло. В този случай ще трябва да обиколиш магазините за строителни или домакински материали.
Успех

# 4
# 5
  • Мнения: 3 810
Продават се силиконизирани бои в специализираните магазини за художници. Всъщност са комплекти за деца- рисува се върху плака, после картинката се отлепя и залеп където желаеш. Отдолу за шаблон слагаш самата картинка. Предимството е че когато ви обръзне- го отлепяте.

А много по- добре би е получило с акрилни бои, направо върху стъклото. Използва се специален контур и после цвят за попълбане- точно така са истинските витражи.

# 6
  • Мнения: 2 891
Ами това е същото. След като се рисува върху стъкло, каквото си поръчаш - такова ще трябва да ти изработят.  Виждала съм витражи с цветя, птици, икони.

Разбира се ако не търсиш фолио, което да се залепя върху стъкло. В този случай ще трябва да обиколиш магазините за строителни или домакински материали.
Успех

Или рекламни агенции, с печатащо режещ плотер.

# 7
  • Мнения: 133
Ами това е същото. След като се рисува върху стъкло, каквото си поръчаш - такова ще трябва да ти изработят.  Виждала съм витражи с цветя, птици, икони.

Разбира се ако не търсиш фолио, което да се залепя върху стъкло. В този случай ще трябва да обиколиш магазините за строителни или домакински материали.
Успех

Или рекламни агенции, с печатащо режещ плотер.

Отлична идея, за това не се бях сещала. Благодаря

# 8
  • Мнения: 525
Супер сте

Общи условия

Активация на акаунт