Поредната Лятна Седмична тема-13/19.08

  • 3 478
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Да се запиша и аз това лято с нова седмична тема  Hug Hug Hug

Пожелавам ползотворна, емоционална и усмихната седмица Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 7 914
да се похваля, че Ерик се поуспокои  Party Party Party
наистина е било скок в растежа Thinking ...дано съвсем да е отминал Praynig

# 2
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Добро утро и от мен , и аз да се запиша това лято в седмичната тема. :hug

Аз и Верчето сме добре веселбата е пълна, сега е на мода гризкането на играчките.
Деси  браво за вас.  Hug
За сега толкос отивам да закуся с съпруга.
Пожелавам си прекрасна слънчева седмица.

# 3
  • Мнения: 1 017


Ехооооооо  Hug Hug Hug

Привет, сладурки  Heart Eyes

Аз само се разписвам, и Ще се включА по късно с разказ от почивката ни. Искам да прекарам деня с Гого, чЕ утре започва предучилиЩната  Hug

ГуШвам ви всички  Hug

Ще чЕта довечЕра миналите темички, чЕ от Бг нито веднъж не се включих  Crazy

  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен!!!

Звездичке, това наистина ли е Т при вас в подписа ти? Sad Sad

Как сте, момичета?

Пращам ви малко от нашето горещо слънчице да ви сгрея душичките, че сте премръзнали май и подгизнали с тези дъждове Sad Sad Sad



Лека, спорна и слънчева седмичка!!!!

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен!  Hug
Днес при нас има слънце!  Mr. Green

Ето нещо за добро начало на седмицата  chef:



Лек ден на всички!   bouquet

# 6
  • Мнения: 815
Веси, Честито ви за слънцето и Mерсаж за закуската !!


# 7
  • Мнения: 7 914
ivalex
ее от кога не си писала в седмичната Hug Hug Hug
и аз закусвам в момента ама само пред компа Rolling Eyes

mama B
иии колко се радвам,ч е пак ще имаш време за нет-а Heart Eyes
 чакам с нетърпение да разкажеш как мина в БГ -  ама каквато си сладка купонджийка не се съмнявам,ч е сте изкарали много добре Hug

ЛюбИтУ
 хаха спокойно и за нас лято ще има... някоя от следващите години Crazy Crazy Crazy

Bec
леле каква закуска..ммм..а аз тук ма'ам една филия с кашкавал Crossing Arms



# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а добро утро и от мен  Mr. Green
ето ме и мен ..по4на отпуската и ще я прекарам май пред компа Simple Smile 
 така 4е тази седми4ка ще се вклю4вам по - 4есто и  ще имам време да се разписвам и тук Simple Smile
 поздрави на вси4ки   bouquet
Деси наистина голям студ при вас (ах как си ме4тая за студено - при нас дори през нощта е към 25 ,денем от 12 до 20 изобщо не излизам .. а на разходка на детскта площадка отиваме към 9 ве4ерта ... Simple Smile )

# 9
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен !
Ивалекс  Hug   Hug   Hug

Любиту , ти в Дубай ли си ? Вчера с мъжО гледахме по Гугъл ърт Дубай около 1 час , след което ми каза :"" Жена , търси самолетни билети ...  Crazy  Голяма красота , голямо нещо и май ще си направим една екскурзийка до там . Кога е най-удачно времето ? Имам предвид да не е много горещо ? А тази палма в морето как е направена ? Всичко това насип ли е ?

Хулиганче , пращам ти малко хладничко ... вчера голям дъжд валя , поне у наше село  Rolling Eyes

# 10
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Тези мои племенници ще ме уморят  Crazy Laughing

Преди малко сестра ми се оплака, че ги оставили на другата леля да ги наглежда за малко. Другата леля обаче си седи на компа и си лафи в чата с гаджета, все пак е на 20 год. Flutter. Прибира се сестра ми и гледа - малкия точно по средата минат с машинката за постригване и то 0 номер  Shocked hahaha, главата му като магистрала -гладка, а отстрани буйна коса. Каката къде намерила машинката, и го постригала набързо, а той милия, седял кротко  Joy Joy. Започнала да се кара на каката (4 год), а тя й казала: "Ами защо оставяте машинката там, където могат да я стигнат деца?" Shocked  Shocked  hahaha
Сестра ми -  newsm78 Thinking Crossing Arms.
Ами право си е детето все пак  Mr. Green. Та така.. Нашия сега ще си ходи известно време гола глава.  Laughing

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 Joy Joy Joy Браво за интелигентния отговор!

# 12
  • Мнения: 5 183
"Ами защо оставяте машинката там, където могат да я стигнат деца?" Shocked  Shocked  hahaha
  Mr. Green Joy Mr. Green

Звезди, радвам се, 4е Ерик се е поуспокоил!  Hug

Бобсън, разказвай! Липсваше ни!  Heart Eyes

Ооо, Хулиган4е, отдавна не си се мяркала насам. А тази снимка ми е слабост, знаеш!  Hug

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хубава седмица на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 5 183
О, Амейски, привет!
Как е Шокито?

Моми4ета, знам 4е има някакви нови разпоредби в България за безопасността на пътниците.
На Томи, който ще е на 5 години, без 3 седмици, като кацне, ще му трябва ли стол4е за кола?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт